Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marika :)

kawa - lepiej rano czy popołudniu?

Polecane posty

Gość Marika :)

Wolicie pić kawę rano czy popołudniu? Ja jak wypije rano kawę z mlekiem to robię się taka senna :P ... A jak już pijecie rano to jaką? Z mlekiem, espresso czy może zbożową? Może to mleko mnie "usypia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucas Entert.
o 13 - wczorajsze piwo po 13 - setka wodki i zagrycha, co godzine na hooy ci KAWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łikęt
pije jakis czas po sniadaniu, bez mleka ale z cukrem. druga kawe pijam czasem z mlekiem, ale to jak mam ochote na vos slodkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_
ja też nie lubię kawy z rana.. wolę po obiedzie :) to jest dla mnie takie uzupełnienie jak dla innych deser.. A co do rodzaju kawy, to ja piję zazwyczaj cappucino z ekspresu. Mam taki fajny mały xsmall w którym nawet nie musze spieniac osobno mleka, sam pobiera mleko i robi cappuccino.. na koniec posypuje tylko starta czekoladą :) pychota! P.S Rano, na przebudzenie chyba faktycznie lepiej pić espresso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha a pije sypaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat-
ja pije zawsze rano do sniadania, a po poludniu czasami. moze faktycznie to mleko cie usypia, a moze kawa nie jest zbyt mocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_bi
Kawę - lepiej rano. Ja zawsze piję z mlekiem, ostatnio sobie dogadzam, bo kupuje (nowe - gostyńskie) mleczko z magnezem - ma taki fajny smaczek :) Oczywiście to wszystko nie na pusty żołądek, a z jakąś przekąską. Po południu wolę coś ciekawszego - jakiś koktajlik na przyklad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś piłam rano normalna z mlekiem,teraz nie pije naturalnej bo zle sie czuje po niej...ale nauczylam sie pic rozpuszczalna wymieszana z kapuczino kolo poludnia i to daje mi energie na dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza rano zamiast śniadania druga poi obiedzie zaraz trzecia ok 15/16 ,wszystkie ze śmietanka 18%,kawa lavazza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wcale jak już, to w żadnym wypadku nie na czczo i nie czarną, mleko trochę chociaż łagodzi jej zgubne skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym rano kawy nie wypila to bym chyba padla. Po poludniu czasami pije ale sporadycznie bo mi wtedy serce szybko bije. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego lepiej wcale? Niby na co kawa szkodzi? Ja ma 50 lat kawe pije od 15 roku życia ,conajmniej 2/3 dziennie kompletnie nie odczuwam zadnego negatywnego wpływu na moje zdrowie.Wręcz przeciwnie.To ze ktos nie lubi i nie pije ,bo wierzy w jakies zabobony nie znaczy ze lepiej jej nie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pije dobra kawe z mlekiem sojowym do sniadania,pozniej filizanka czarnej gorzkiej i po poludniu ok.17 pijemy z mezem tez po filizance czarnej,oczywiscie wszystkie z ekspresu. Nie wyobrazam sobie dnia bez kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj kardiologa i gastrologa, onkolog tez będzie miał coś do powiedzenia nt. "zdrowotności" kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za ciemnote tu wciskacie na temat szkodliwosci kawy.Herbata bardziej szkodliwa,a jeszcze bardziej zielona w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co nigdy nie ma dość
No dokładnie, w nadmiarze wszystko jest szkodliwe, więc 2 filiżanki kawy na dobę nikomu krzywdy nie zrobią, nawet bez mleka i cukru. Ja piję rano jako pierwsze śniadanie, bez cukru, czasem z mlekiem, i nie wierzę ślepo w mity na temat cudowności śniadania jako posiłku - jem dopiero koło południa i mam energię na cały dzień. Po przebudzeniu tylko kawa, jedzenie o tej porze zamula, zapycha i sprawia, że robię się do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, jedzenie o tej porze zamula, też nie jadam śniadan tak rano ale i nie piję kawy, wolę dbać o swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam ekspres ciśnieniowy Zelmera na electro.pl i kawa wychodzi super ;) Nie dość, że cena była niska to jeszcze dostawa gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten artykuł http://kawowy.guru/jak-to-jest-z-ta-kofeina/ :) Ja to ogólnie piję kawę dla przyjemności, więc piję kawę rano kiedy wstaje i wieczorem, kiedy kładę się spać :D Kupuję w ogóle kawę w CH Atrium Targówek na kawowej wyspie Single Origin :D Jak ktoś będzie w tych okolicach, to z całego serca polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to pytanie z pewnością każdy sam musi sobie odpowiedzieć, ponieważ na każdego działa inaczej. Zanim jednak zdecydujesz przeczytaj artykuł o wartościach kawy z pewnością dowiesz się wielu szczegółów i poznasz cenne informację na jej temat. http://kupkawe.eu/jak-kawa-wplywa-na-zdrowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonika84
Rano najlepiej smakuje czarna fusiara, a po południu rozpuszczalna z mlekiem. Czasami zdarza się, że wypijam dwie czarne jedna rano a druga po południu. Nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×