Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janerka

Lampa wisząca w kuchni

Polecane posty

Gość janerka

Czy ktoś wie jak nazywa się ta lampa na pierwszym planie? Mówię o tej lampie wiszącej - białej z dyfuzorem - czy ten dyfuzor naprawdę fajnie rozprasza takie światło? Ktoś ma taką lampę? www.wnetrzarium.pl/inspiracje-wnetrz/931-f-jak-funkcjonalnosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostliks
Zgoda, ale w dalszym ciągu masz mnóstwo ludzi, którzy jednak są zdecydowanie za klasycznym oświetleniem i można ich zrozumieć. Przecież nie każdemu musi odpowiadać dokładnie ten sam styl, zgadza się? A jednak oświetlenie robi istotną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartos
hoszna - ale akurat mnie takie lampy wiszące bardzo się podobają. Wiem, że w wielu kuchniach faktycznie stawia się na sufity podwieszane i halogany, ale moim zdaniem nic nie będzie w tej roli lepiej wyglądało, niż odpowiednio dobrana lampa wisząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście lampa wisząca w kuchni to doskonałe rozwiązanie, ale pod warunkiem, że zadbamy także o oświetlenie dodatkowe – tak, aby każdy kąt naszej kuchni był dobrze doświetlony, ułatwi to nam codzienne funkcjonowanie w tym pomieszczeniu :). W swojej kuchni mam zarówno lampę wiszącą, jak i kinkiety – wszystko to zamawiałam w sklepie internetowym magiaswiatel.pl. Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość lamp, dlatego mogę w stu procentach polecić zakupy w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×