Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plckfkfkfkfkfkfkfkfk

Nie mam wlasciwie kasy a chcialabym zmienic wyglad mieszkania

Polecane posty

Gość plckfkfkfkfkfkfkfkfk

Po prostu z kasa wieecie jak jest - ciagle brakuje wiec nie ma za co remontu zrobicmoze macie jakies pomysly jak tanio zmienic wyglad, bo moj maz np uwaza , ze jak robic to wiecie generalny, a to raczej malo realne mamy np boazerie w przedpokoju i stare podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz zdjąć boazerie
Albo ja pomalować. Albo zdjąć z jednej ściany i tam dać fototapete ale taka nowoczesna np jakas uliczke w sepii . Taka fototapeta będzie cię kosztowała ok 50 zł za m2 .a efekt fajny. Podłogi możesz pokryc panelami lub wykladzina . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz polozyc linoleum - wiem jak to brzmi ale teraz sa duzo ladniejsze niz kiedys i tani koszt i mozesz pozniej bez problemow wyrzucic a na sciane sa nawet takie specjalne naklejki scienne - wygladaja jak obraz/plakat ale duzo ladniejsze - tez koszt niewielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia z tradycjami
Nie wiem na jakiej wysokości ścian masz tę boazerię(na całej?) czy na połowie,jeśli na połowie to ją wyszlifuj( ja to zrobiłam(sama) za pomocą wiertarki z nałożoną końcówką do cyklinowania (takie kółko z rzepem do którego przyczepia się papier ścierny.W sklepach z farbami można dostać całkiem niedrogo lakiery o różnych kolorach (najlepiej matowe) i pomaluj i boazerią i podłogę(wycyklinowaną) w pasujący do boazerii kolor.Ściany pomaluj na pasujące dość soczyste kolory i naklej motywy kwiatowe(są gotowe,lub faktycznie jak pisze pani powyżej ładna fototapeta. Tu wklejam ci możliwe rozwiązania. http://www.budnet.pl/Jak_zostac_stylista_wlasnego_wnetrza,Naklejki_tapety_tynki,101284-czytaj.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co to chcesz zrobic? Nazbierajcie kasy i zróbcie generalny remont, nie ma co zawijać gówna w papierek od cukierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale po co -----
Odbierać sobie od ust , oszczędzać , zbierać kasę po to żeby ja na mieszkanie wydać. Można zrobić taniej i tez będzie ładnie . Ja rozumiem remont jak z dachu kapie ale w tym przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormaJones
Ja zawsze robię tanim kosztem i mam " zajebiscie" no ale to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zdarciu boazerii ściana moze wymagać pracochłonnych i kosztownych zabiegów- często jest nierówna, z dziurami po gwożdiach, zakurzona. Trzeba szpachlować, gładzić i malować (przy czym najlepiej użyć lepsiejszą farbę, bo zwykła emulsja sie w małym, intensywnie użytkowanym przedpokoju w bloku szybko zabrudzi, a ciemna farba go optycznie pomniejszy). Osobiście bym wycyklinowała boazerie (kurz, pył i "troche" roboty) i pomalowała farbę olejną z jakimś pigmentem- oliwka, beż, nawet sama biel. Ściana będzie praktyczna w utrzymaniu i klimatyczna. Fajnie to wyglada jeśli boazeria nie siega sufitu- wtedy można dać 2 odcienie farb. Na podłogę linoleum lub panele (teraz drogie nie są, ale opinie użytkowników są różne) Parapety z lastrico, stare matowe meble, klamki z aluminium - też można farba olejną potraktować- sprawdzałam osobiście. Generalnie "biednie" remontowane mieszkanie może wyjść naprawdę ładne i oryginalne. Trzeba tylko postawić na kolory, tkaniny, nie bać sie pomalować np na czerwono starego kompletu stołowego w kuchni, rzucić jakiś chodniczek, kartony z ikei na drobiazgi, kwiaty w dobranych doniczkach.....kolor, wymienione uchwyty odmieni nawet stare szafy, na ktore nie mośna już patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola13888
warto popytać rodzinę czy nie ma jakiś drobiazgów np starych wazonów półek i itp takie drobiazgi zmieniają wnętrze ożywiają go polecam tez obrazy z tej strony posiadam jeden i pięknie zdobi mi sypialnie:") jest to nie wielki koszt a dodaje uroku http://www.printmode.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze ,ze w lumpeksach
sprzedaja za grosze czesto bardzo fajne zasłony ( polecam jednolite, latwiej zestawic i mozna z nich zrobic obrus czy kape na łozko, albo obic scicnę). Wazon z ladna ga ezia. W antyramach reprodukcje dobrego , malo znanego malarstwa, np wspolczesnego, kupujesz stary kalendarz za grosze). Koloroowe poduszki. Stawiaj na mocne kolory , trzymaj sie gamy, bedzie elegancko. Usub=n nadmiar drobiazgów, tych niepasujacych. Na podloge panele, tanio i latwo polozyc, W lzeince jjednolite w jednym kolorze reczniki, takie dywanik, szafka na schowanie drobiazgow, albo choc zaslonka. Ja porzygotowuje mieszkania pod wynajem, malo wsadzam kasy, bo i tak niszcza, a fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie- lumpeksy dystrybutor tkanin :) Dodam jeszcze, ze do antyramy mozna wsadzić kolorowy brystol zamiast standardowej bieli. Kilka takich obrazków i już jest jakaś spójnosć. Ja mam kilka antyram z kompozycją wycinaną z gazet i starego kalendarza-przedwojenne wiejskie budownictwo niemieckie, pojęcia nie mam skąd to wytrzasłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź w prostotę ściany białe (nie wiem czy boazerię da się pomalować białą bejcą - ale daje ona spoko efekt na drewnie) ewentualnie jedna ściana z prostą tapetą np w pasy, zygzak: http://blog.stabrawa.pl/wp-content/uploads/2016/06/tapeta-zygzak-9.jpg x teraz jest sezon na owoce, skrzynki po owocach można odmalować białą bejcą i zrobić z nich regał/stolik itp. x tanie akcesoria, ramki, chodniczki itp znajdziesz w Ikei, Pepco, KIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×