Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaśka42

Pościel

Polecane posty

Gość cudna jest
Piękna!! Zwłaszcza ta biała w róże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie piękna ale troche droga, dlatego szukam kogoś kto korzysta z takiej pościeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Matylda w papilotach
ładne ale ja bym nie zapłaciła tyle za pościel nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie ma istotnej różnicy komfortu snu w zalezności od pościeli za 300 zł i za 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
sliczne sa te posciele - nie znam marki - ale moge c pokazac link do przepieknych poscieli, recznikow, sciereczek, zaslon http://www.grandes-marques.fr/ obok kazdego obrazka masz nazwy (nazwiska) klikaj i otwieraj - kazdy obrazek mozna powiekszyc - zycze przyjemnej podrozy w swiecie bielizny poscielowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gadasz jak facet :) różnica jest ogromna, tu nie płacisz tylko za wyląg ale także za jakość tkaniny, jej wytrzymałość, barwników itd. Pościel za 30 zł zużyjesz w ciągu roku albo szybciej jeśli będziesz ją prała 1,2 w miesiącu. A taką będziesz miała na lata z gwarancją, że nie wyblaknie albo nie stanie się szorstka. Poza tym maja tam też turecką pościel za 129 zl. z bawełny i chyba się zdecydowałam, że kupie ja zamiast TAC- jednak drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka, sory, ale widocznie ja nie mam aż tak uczuciowego stosunku do pościeli, jak Ty. Jak mi się spiorą kolory, to ją poprostu wymieniam na nową i już. Piorę trochę rzadziej, niż napisałaś, bo po 30 zł to mogę mieć np. 4 komplety zamiast jednego. Ale rozumiem, że ktoś może się przywiązywać do poscieli i spać w jednej i tej samej latami... Tak, wtedy zakup mocnej, dobrej, wieloletniej tkaniny mak sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Nasza rozmowa sprowadza do starego jak świat dylematu ilość czy jakość :) A tak na marginesie pod jaką pościelą śpicie, co polecacie jakie kołdry poszewki itd. Ostatnio modne zrobiły się kołdry z naturalnej wełny, podobno są bardzo zdrowe ale ja jakoś nie jest do nich przekonana, obecnie mam kołdry z puchu gęsiego i jestem bardzo zadowolona pościel mam bawełnianą „no name” dlatego chce kupić nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kołdrę i poduszkę silikonową, jest leciutka, pachnąca i ciepła mój M. ma kołdrę i poduchę z wełny owczej, jest ciężka, śmierdząca i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilla_30
Piękna, TAC jest chyba najładniejszą pościelą na świecie, mam model „Marek” już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. TAC ma tylko jedna wadę jest drogi. Ale w tym sklepie co dałaś Kasiu linka jest też pościel Altinbasak znam te firmę, dotąd w Polsce były tylko ich ręczniki nie wiedziałam, że sprowadzili tez pościele. W każdym razie jest to turecka bawełna super jakości i jak widać w dobrej cenie zawłaszcz w porównaniu do TAC’a. Wiem bo sama ma sklep z tekstyliami. A w kwestii kołder to śpię właśnie na wełnianej, rzeczywiści jest ciężka ale od kiedy ją mam śpię jak zabita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo łane te pościele:-) Ogladałam poszwami na kołdrę 200x220 to ceny 120-140zł ale w porównaniu do tych to strasznie brzydkie były... Lubię pościele z bawełny lub satyny bawełnianej i prześcieradła frotte z gumkami ale potem na pościeli zostają takie bardzo nieestetyczne "kulki", na prześcieradle zresztą też...Macie jakieś rady na to dziadostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka, bardzo ładna pościel. A nie można jej kupić gdzieś w sposób "tradycyjny", tak by można przed zakupem sobie ją obejrzeć? To dość dużo pieniędzy i ja osobiście bałabym się w ten sposób... BTW - może głupie pytanie, ale czy satyna bawełniana to jest ten rodzaj "śliskiej" satyny? Bo nigdy nie wiem :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy uważacie, że pościel jest dobrym pomysłem na prezent dla młodej pary? Zastanawiam się na kupnem czegoś znajomym ,których nie znam bardzo dobrze. Wiem, że to nie jest oryginalny prezent, ale wydaje się być neutralny, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne wzory
kicz na patyku :P Andropol ma wiele slicznych i modnych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to jest tyle sztucznych pościeli, że łatwo się zrazić a w szczególności kupując przez internet dlatego polecam sprawdzony sklep z pościelą na http://www.posciel3d.com bo mają pościele tylko 100% bawełna lub satyna bawełniana bez żadnych sztucznych domieszek a wzory są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to jest tyle sztucznych pościeli, że łatwo się zrazić do zakupów, a w szczególności kupując przez internet, dlatego polecam sprawdzony sklep z pościelą na e-posciele.pl bo mają pościele tylko 100% sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam również na http://www.posciel3d.com i bardzo polecam bo szybko przyszła paczka i dodatkowo za darmo zapakowali mi w pudełko na prezent, polecam również ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł to dla mnie trochę za drogo za pościel, ale już za 70zł kupiłam ostatnio dobrą pościel tu http://www.elway.biz/33-posciel-3d i nie wiem czym tamta za 300 może odbiegać od mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

polecam sprawdzon ą pościel w piękne dizajnerskie wzory z room99, no i nie trzepie tak po kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią pościelą do waszej sypialni to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.takaposciel.pl/ Jest to świetny sklep internetowy, który posiada szeroki wybór pościeli, narzut, kołder, ręczników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×