Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajnsfnkjd

problem z dywanem

Polecane posty

Gość kajnsfnkjd

witam, mam problem, przynioslam dywan z piwnicy do pokoju, wypralam go juz 3 razy a on nadal smierdzi:( kiedys pies sie na niego pare razy zesikal ale byl wtedy prany na biezaco. teraz lezal w piwnicy okolo 10 miesiecy... poradzcie co zrobic zeby nie smierdzial czym wyprac? pralam juz szamponami do dywanow ale ten zapach nie chce poki co zniknac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he, moim skromnym zdaniem
jeśli masz możliwość po praniu wynieś go na dwór, lub na balkon i zostaw do całkowitego wyschnięcia, i wywietrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie was poczytac, dużo
ale czym on smierdzi? może oddaj do pralni, tam go wyparzą po swojemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajnsfnkjd
wlasnie go wywalilam na balkon tylko ze deszcz kropi;/ a smierdzi tak jakby psem i staroscia:( a wlasnie na pralnie chemiczna teraz nie mam kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz porady
http://www.tipy.pl/artykul_3334,jak-pozbyc-sie-zapachu-stechlizny-z-ubran.html ocet i soda oczyszczona niwelują brzydkie zapachy poza tym spróbuj jednak poszukać pralni dywanów - ale takiej, gdzie dywan zawozisz i zabierasz suchy kiedyś trzymałam dywany prawie rok w garażu, ale były szczelnie owinięte folią stretch i jeszcze dodatkowo opatulone folią ogrodową. nic im się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajnsfnkjd
sprobuje soda posypac moze troche wchlonie ten smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
stęchlizny nie opanujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
pozostaje pralnia albo zamówic czyszczenie Karcherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajnsfnkjd
caly czas wisi na balkonie zobaczymy niech powisi do jutra wieczora albo do soboty moze wywietrzeje a jak nie to chyba smietnik tylko...bo kasy na pralnie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedys podobny problem, gdy dywan dlugo zalegal w piwnicy, tez nie mogłam się pozbyc nieprzyjemnego zapachu. Po kilku praniach, w roznych srodkach itp. nadal śmierdział tak jakby wilgocia- ostatecznie go wyrzucilam, bo nie mialam już cierpliwości. Kupilam nowy na www.terminex-meble.pl, maja spory wybor w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej oddać firmie czyszczącej dywany. Ja mam w domu 2 psy i raz na pół roku korzystam z usług firmy Alladyn http://www.alladyn.rzeszow.pl/. Przebarwienia, sierść i nieprzyjemny zapach znika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapach starości czy starej piwnicy to zapach grzyba który się zalęgł w dywanie. Kup w aptece kwas borny w proszku i rozsyp po dywanie i zastaw na kilka dni, potem mycie z pianką zwykłym proszkiem lub płynem do mycia dywanów i po kłopocie Za jakiś czas możesz powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale usunięcie zapachu z dywanu jest bardzo ale to bardzo trudne. Jedyny sposób czasami to ozonowanie ale to już musi zrobić jakaś profesjonalna firma. Ja korzystałam kilka razy z usług Kliniki Dywanów z Wrocławia tym bardziej. Ozonują dywaniki i nie dość, że pachną jak nowe to i wyglądają jak nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywan trzeba oddać do pralni, to najlepszy sposób na pozbycie się brzydkiego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powierzam pranie i czyszczenie dywanów firmie www.somi.pl. Efekt rewelacyjny, wszystkie plamy znikają i pozostaje piękny zapach. Wszystkim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś Ci się spodoba z tego co mają na https://7kd.pl/. Na początku roku kupowałam tutaj duży dywan do pokoju i sobie chwalę. Już trochę miesięcy minęło i nie widzę jakiś śladów eksploatacji, kolor nie płowieje, żadne dziury się nie robią, oby tak dalej to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×