Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzona bez energii

Przepis na sernik??

Polecane posty

Gość Znudzona bez energii

Poszukuje pysznego przepisu na sernik. Chodzi mi o to aby byl taki dosyc slodki i maslany, aby nie bylo czuc tak bardzo kwasku sera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kajka*
Konkretnego przepisu Ci nie podam , ale ser do sernika nie może być kwaśny . Jesli zdarzyło Ci się wyprodukować taki "kwaskowaty "sernik , to znaczy ,ze z samym serem było coś nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona bez energii
Może poprostu sernik byl za malo slodki a ja to odebralam jako kwasny. Racja chyba nie kwasny ale malo slodki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś robiłam pyszny sernik wiedeński z przepisu z KUchni Polskiej. Wyszedł super. Tylko trzeba pilnować żeby ser nie był kwaśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki przepis tylko musze go odszukac jest po prostu pysznyyyy i taki maslany... eh... jak znajde to od razu napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona bez energii
Juleńka będe Tobie ogromnie wdzięczna jak podasz mi ten przepis 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojena
ja znam przepis na sernik amerykański przygotowany w kapieli wodnej na spód z ciastek diagostyni mało słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 SERNICZEK JULII🌼 · 1,2 kg sera 3x mielonego · 1 kostka margaryny · 40 dkg cukru · 6 jaj ,2 łyżki mąki ziemniaczanej · 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia · olejek · rodzynki · cukier waniliowy Do miksera kolejno wkładać; masło, cukier, po jednym żółtku ucierać, następnie dodawać ser po łyzce, mąkę ziemniaczaną na koniec olejek, cukier waniliowy, 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia. To wszystko przełozyć do osobnej miski, następnie z 6 białek ubic sztywna pianę i łyżką przemieszac ja z masą serową SPÓD SERNIKA do miksera kolejno wkładać · 2 całe jaja, · 4 łyżki cukru, · 1/2 kostki margaryny, · 6 łyżek mąki wrocławskiej, · 3 łyżki mąki ziemniaczanej, · 1 łyżeczka proszku do pieczenia piec w nagrzanym piekarniku od 1-1,5 godz. 200-220 smacznego!!! własnie ide go robic jest przepyszny mniam mniam, w przepisie jest 1,2 kg sera 3xmielonego, ale ja daje 1 kg sera mielonego i kostke sera półtłustego, albo śmietankowego!!! jak go robiłam to wyszedł juz za 1 razem!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa
Zawsze Ci się uda - pozdrawiam Ciasto: - 3 szkl. mąki, - 3 żółtka, - 1 kostka margaryny, - 0,75l. cukru, - 1 cukier waniliowy, - 2 łyżeczki proszku do pieczenia Masa : -około 60dkg twarogu - 3 całe jaja, - 1 szkl. cukru, - 1 cukier waniliowy, - 2 cytryny, - pół szkl. oleju, - 2 szkl. zimnego mleka, - 1 budyń waniliowy. Zagnieść ciasto i wyłożyć nim dużą brytfankę tworząc dośc wyskoki rant bo masa serowa jest płynna (ale taka ma być). Jaja utrzeć z cukrami (jak masz robota to szybko to zrobi)dodawać zmielony ser , olej , mleko i sok z cytryn.Wylać na ciasto i upiec.Uważać żeby nie przypalić.Efekt to piękne "krople rosy" na wierzchu.Polecam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa
sorki moi drodzy.Nieopatrznie napisałam 0,75l cukru .Oczywiście chodzi o szklankę....Mam nadzieję,że nikt wczoraj go nie upiekł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×