Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa joanna

Slep z włoskim jedzeniem

Polecane posty

Gość motylkowa joanna

Hej. Słuchajcie – niedawno wróciłam z Włoch, gdzie mieszkałam przez ostatnie trzy lata. To czego mi najbardziej brakuje – oprócz słońca oczywiście – to włoskie jedzenie, takie oryginalne. Czy znacie jakiś sklep albo delikatesy, gdzie takie włoskie produkty można sobie zamówić do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim ty g000wnem chcesz, cipcio, naspamować? Bo że to podkładka pod spam, to oczywiste, nikt poza spamerami nie zakłada tematu na 20 forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka60
A może nie przyszło ci do głowy buraku, że ktoś po prostu zwiedził trochę świata, widział więcej od Ciebie i szuka czegoś oryginalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyłam temat na pierwszym forum to przyszło. Jak zobaczyłam na 10 w ciągu 2 dni, to pomyślałam to, co wyżej (a już hitem było jak spamerka gdzieś napisała, że ona chce podawać włoskie produkty bo przyjeżdżają do niej Włosi... :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa joanna
Proszę nie robić sobie ze mnie żartów. Chodzi mi o sklep taki, bo lubię gotować z oryginalnych półproduktów, nie zamienników. Jakbyście na kuchni się znali, to byście to rozumieli. Po to jest forum, aby pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×