Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boo booo

wystrój wnętrza

Polecane posty

Gość boo booo

Nie mam pomysla na mieszkanie, wszystko wyglada nudno, gloppio, niespojnie, ech. Szukam architekta lub kogos kto chcialby sie powyzywac na mieszkaniu, glownie zalezy mi na salonie. Wawa Praga, ale nie kamienica, nowe 10 letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo booo
Tak, wiem, ale u mnie to sie kupy nie trzyma, wszystko z innej parafii, albo prowizorka. Nie mam do tego smykalki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo booo
Ja chce zeby przyszla mi projektantka do domu, zaprojektowala piekny wystroj, ja go zaakceptuje. Wtedy wchodzi ekipa i pod okiem projektantki robi mi piekne mieszkanie. A mnbie nic nie interesuje, uzeranie sie z budowlancami itd.. Wiem, pomarzyc mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla1978
Najwazniejsze to wybór fajnych mebli. Jeśli masz meble to dodatki to juz pikuś, a nawet wcale może ich nie być. Ja meble kupię zawsze w mdcweb.pl i jak juz są skręcone to nic wiecej przy wystroju nie musze kombinwoac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis578
Mi super wystrój wnętrza zrobiła Pani Poczynek z Krakowa. Teraz gdybym miała coś polecać to na pewno specjalnie zatrudnionego projektanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alis, szukam właśnie kogoś w Krakowie. Możesz podać namiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alis578
691 962 949 - tu masz numer bezpośredni do Pani Basi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, proponuje zerknąć na strone www.zola.com.pl tam w zakładce usługi mozna sie dowiedzieć więcej ...:) najważniejsze ze pomogą fajnie zrobić mieszkanie ( pracują z bardzo dobrymi architektami) a jednocześnie maja taki wybór dodatkow ( sporo poza oferta sklepu internetowego ) ze moga zrobić wszystko kompleksowo - polecam sie skontaktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaa
Ja uwielbiam polskie rękodzieło. Zawsze odwiedzam różnego rodzaju jarmarki lub buszuję po ciekawych stronach, które oferują polskie rękodzieło. Nie jest to tanie, ale moje mieszkanie wygląda ciekawie, oryginalnie i bardzo przytulnie. Szczególnie lubię ręcznie robione na szydełku firanki i obrusy oraz ceramikę. Ostatnio trafiłam na fajną stronę z ceramiką i kupiłam tam paterę do salonu. Ceny w porównaniu z innymi ceramicznymi wyrobami mają niższe, więc skorzystałam z okazji:) Oto moja patera, jest śliczna:D http://www.glinianakoniczynka.pl/produkty/patera-dream-of-india/ Zastanawiam się też nad jakąś rzeźbą, bo mają piękne i stosunkowo niedrogie, ale wpierw muszę sobie przyoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renomowani producenci w swoich firmowych salonach zwykle zatrudniają profesjonalnych doradców - warto pochodzić, pooglądać i podpytać o radę. Osobiście wiele skorzystałam uzyskując taką pomoc w salonie firmowym Flugger - to specjaliści m.in. od ścian - mają szeroki wybór farb o pięknej kolorystyce oraz tapet ... warto od tego zacząć - w końcu ściany to podstawa naszego mieszkania (nie licząc podłogi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię zaglądać do Flugger'a, mają bardzo ładne katalogi tapet i sporo inspirujących zestawów kolorów, nie wspominając o możliwości wymieszania dowolnego odcienia z wzornika albo zakupienia próbek kolorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elementem wystroju wnętrza jest też pościel. Zapraszam do sklepu karo.waw.pl Piękna i urocza pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalova
Moim zdaniem w Twoje wnętrze świeżość wniosą przedmioty artystyczne. Dobrym pomysłem będzie nowoczesna rzeźba z metalu. Pomyśl też o zewnętrznej stronie mieszkania.Może warto zmienić balustradę balkonu? Inspiracji szukaj na http://gold-kowal.pl/wykonawstwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnnnnie
poszukaj inspiracji w necie. Ja zaczęłam swój remont od tego e spodobały mi się dodatki w sklep.skajar.pl i tak wszystko się zaczęło i teraz wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobaja mieszkania nowoczesne ale tez w stylu retro, eleganckie połączenia kolorów czerń, biel beż, brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby mieszkanie było przytulne warto zadbać o dodatki takie jak zasłony, nakrycia, poduszki, serwetki i inne drobiazgi...wiele z nich można stworzyć samodzielnie a jeśli ktoś chce mieć coś niepowtarzalnego może zrobić zakupy w jednej z kilku internetowych galerii rękodzieła. tutaj kilka inspiracji do samodzielnego tworzenia domowych dekoracji www.finansedomowe.blog.pl/2015/01/15/tanie-dodatki-do-mieszkan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna12
Witam, może skorzystaj z usług jakiegoś projektanta wnętrz. Mogę Ci polecić jedną firmę, jakiś czas temu korzystałam z ich usług. Jestem zadowolona z efektów i profesjonalizmu. http://www.kameleon-projektowanie.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netak
Warto samemu coś pokombinować wtedy na pewno większa satysfakcja :) Przy urządzaniu mieszkania polecam zapoznanie się z produktami firmy Graff seria Luna, z salonu GNSBUD osobiście produkty tej firmy przypadły mi do gustu i są dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dandgolvena1975dlkyp
Elementem wystroju wnętrza jest też pościel. Zapraszam do sklepu karo.waw.pl Piękna i urocza pościel Jasne http://f**kw.it/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa1212
potwierdzam powyższy wpis koleżanki. Produkty firmy Graff seria Luna, z salonu GNSBUD są warte polecenia. http://gnsbud.pl/sklep/producenci/graff Znajdziecie tam wiele inspiracji. Produkty są solidnie wykonane, nowoczesne i wzbogacą na pewno każde wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się inspirować tym blogiem http://aczemunie.com.pl . Dzieki niemu jestem pełna inspracji! Dziewczyna fajnie, krótko i przyjemnie pisze o wystroju domu/mieszkania i ozdobach jakie tworzy za pomocą haftów na różnych przedmiotach. Najbardziej posoba mi się właśnie jej podejście do haftowania np bieżników itp - myślę, że sama chętnie nabędę taką umiejętność i ozdobię swój dom w tej sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sama zmienić wystrój wnętrza, kupując nowe firany, czy zasłony, obrusy albo pokrowce na meble, narzuty, czy oryginalne, dopasowane do stylu Twojego mieszkania poduszki. Tutaj jest kopalnia takich rzeczy i pomysłów: www.tekstylialand.pl. Często coś zamawiam z tego sklepu, bo mają naprawdę śliczne tekstylia, bardzo dobrej jakości. Teraz jest akurat wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcemy zmienić wystrój naszego wnętrza a nie wiemy od czego zacząć, to polecam szukanie inspiracji w internecie. Najpierw warto pooglądać, poinspirować się a następnie spróbować zastosować to u siebie ;) Ostatnio natrafiłam na artykuł o wykorzystaniu kamienia polnego w aranżacji wnętrz http://kamienportal.pl/kamien-na-zewnatrz/0/260/rozne-odslony-kamienia-polnego.html Ciewe pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSMonikaSSS
Ja cenię wygodę ale także nowoczesność, dla mnie meble to wizytówka domu. Zestaw do salonu kupiłam na http://www.salonmeblowy.net.pl/zestawy_stoly_ i_krzesla.ehtml i jestem bardzo zadowolona. Połączenie klasyki z nowoczesnością daje niesamowity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×