Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

azaliamag

A może Gruzja?

Polecane posty

Znajomi wpadli na pomysł by pojechać do Gruzji latem. Pomysł wydaje się ciekawy. Na pewno to coś innego niż tradycyjne wakacje. Zawsze zobaczy się coś nowego, inną kulturę itd. Co myślicie? Nie do końca jestem przekonana, choć kusi mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mamy Cie tu przekonywać? Niech znajomi cie przekonuja, skoro wpadli na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraMitak
Gruzja to fantastyczna sprawa. Jak masz okazję to jedź. To będzie niezapomniana wyprawa. Widoki w Gruzji są zachwycające (byłam w zeszłym roku), fantastyczna lokalna kuchnia (Chinkali :) ) i sympatyczni, otwarci na przybyszów mieszkańcy. Do zwiedzania też jest sporo fajnych miejsc: Kazbeg, Upliscyche, Kutaisi, Ushghuli. Dużo monastyrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarak30
Dagmara a Ty jak dotarłaś do Gruzji? Byłaś na zorganizowanym wyjeździe czy też na własną rękę. Chciałabym z mężem zorganizować taki wyjazd i szukam wszelkich podpowiedzi by w drodze mnie nic ie zaskoczyło. Najchętniej wzięlibyśmy rowery i w dużej mierze przemierzali się tam tym środkiem transportu. Czy jest tam na to szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Gruzja to piękne krajobrazy pyszna kuchnia i wino ;) .Jeżeli lubisz spędzać urlop na zwiedzaniu znajdziesz tam dużo zabytków, zamków.Na mnie niezapomniane wrażenie zrobiły skalne miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PhanThomas
No kuchnie to mają fajną, a jakie winka ;) Warto popróbować. Wybieram się (ponownie) w lipcu z wytwórnią wypraw do tego fantastycznego miejsca na ziemii. Znowu zobaczę wodospad Gweleti, Gori, Erywań, odpocznę w Gonio. Już nie mogę się doczekać tego 15-dniowego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynaa
Ja też lece do Gruzji!! Już za miesiąc. Mi się akurat marzyła, jak kiedyś zobaczyłam ją w jakimś filmie. Ale ciągle nie miałam środków na wyjazd, ciągle były inne wydatki. Jak znalazłam tanie bilety to postanowiłam wziąć małą pożyczkę w Feniko. Bilety kupiłam kilka miesięcy temu, więc zanim wyjade już bede miała spłacone i niczym się nie będę przejmować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymek88
To już pewnie poleciałaś. Zazdroszczę. Co prawda ja niedługo też wybieram się tam z Wytwórnią Wypraw, ale mam jeszcze kilka dni do wyjazdu. Musze szybko pokończyć projekty, by mnie klienci nie ścigali na wakacjach. Zasłużonych oczywiście :) Jestem ciekaw jakie wrażenie na mnie zrobi. Czytając różne opinie, ksiązki to raczej na długo zapadnie mi w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×