Odpowiedz na ten temat

Dodatki dla sprzedawców

• strumla 2017.04.12 [01:28]
    Czy są jakies firmy oferujące dodatki dla osób sprzedających na allegro w sklepach lub prywatnie, ale za darmo? Np w zamian za rejestrację tylko czy coś? Chcę trochę ruszyć swoją sprzedaż tym kanałem i muszę znaleźć coś efektywnego przy niskim nakładzie pieniążków.
  • gość 2017.04.16 [00:10]
    istniej***ardzo dużo stron z takimi dodatkami na których coś możesz wybrać albo firm ktore mają jakąś tam ofertę i między firmami możesz wybierać. cyba mięszy tymi dwoma kombinacjami wolałabym firmę bo jednak jest ktoś za to odpowiedzialny , żeby działało jak trzeba
  • zimbabwe 2017.04.16 [21:50]
    ale ta kafe przeważlwiona że wyczaiła u Ciebie przekleństwo smiech.gif i popieram to co piszesz. ja miałam szablon w którym nie zauważyłam że poznikało większość rzeczy bo się domena czy coś tam zamknęło na ktrórym się znajdowały obrazki do tego szablonu. i była panika smutas.gif od firmy jakieś wyjaśnienia dostaniesz, a tak, to nic
  • Renata203 2017.04.19 [00:46]
    no ale szablony mozna dosyć szybko przecież zmienić sobie. chociaz chyba lepiej jak zamętu nie ma i wszystko jednolicie. no cóż, ja też obstawiam zdecydowanie firmę ale jaką hmmmmmmmmm
  • turynka 2017.04.20 [16:11]
    Ja mam swoją zaufaną, od dwóch lat i zaczęłam od szablonu własnie a teraz mam też ich oprogramowanie do sklepu internetowego, graficzną oprawę i też program do grafik. Sprawdzają się przy czym wcale nie są drodzy.
  • hello pure 2017.04.21 [05:38]
    a jest konieczność brania wszystkich trzech? bo grafika do reklam mam swojego i nie wiem po co płacić dodatkowo, czy to byłby sens.
  • turynka 2017.04.21 [09:18]
    Nieee, no coś Ty jezyk.gif do wyboru, kilka usług i wybierasz sobie tylko to co Ci pasuje. Wiem tylko na pewno, że na ten program graficzny jest zniżka 3/4 ceny jeśli ma się ich oprogramowanie, więc korzystam z tego usmiech.gif
  • gość 2017.04.21 [09:44]
    o jakiej firmie mowa??
  • turynka 2017.04.21 [10:45]
    Esprzedaż, a co? Mam od nich szablony.
  • gość 2017.04.21 [11:13]
    O, co się nie ruszę po allegro to widzę ich emblemat czy jak to się nazywa, a to te panele a to galerie. Chyba naprawdę muszą miec dobrą ofertę skoro tacy są popularni.
  • agnieszkajagoda 2017.05.23 [09:56]
    są spoko a konkurencję biją na głowę tym że mają możliwość korzystania z pełnej oferty ludzie bez placenia w ogóle za to oprogramowanie ich. teraz na przykład wprowadzili możliwość płatności blikiem bezpośrednio w sklepie, ciągle coś ulepszają a ceny nie podnoszą

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...