Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko zarobić dużą sumę pieniędzy na zmianę płci?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie bardzo proszę, powstrzymajcie się od złośliwych żartów i homofobicznych komentarzy. Niestety fizycznie jestem facetem i już nie mogę tego znieść. Czuję się kobietą odkąd pamiętam, jestem 100% kobietą, tylko przeszkadza mi ciało. Moje narządy, ten cholerny zarost. Mam już dość. Zna ktoś jakiś sposób na szybki zarobek dużych pieniędzy. Bardzo chcę wyjechać z tego homofobicznego kraju i zmienić płeć i normalnie żyć, a nie mam kasy, nie stać mnie nawet na hormony, poza tym nie chcę przechodzić w Polsce tych wszystkich upokarzających procedur. Ma ktoś jakiś pomysł? Myślę trochę nad byciem shemale, ale to chyba nie jest praca dla mnie. Ma ktoś jakiś pomysł. A może są jakieś inne opcje. POMÓŻCIE!!!!! BŁAGAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zostać męską prostytutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko to wiesz co można... dostać w mordę. Z takich najszybszych sposób to albo iść się puszczać albo okraść bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiałeś żeby wyjechać do pracy zagranicę? W miesiąc zarobić x4 lub x5 tyle co w Polsce, myślę że po kilku miesiącach byś dużo uzbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terever
duże i szybkie pieniądze uzyskasz za granicą. natomiast jeśli potrzebna jest mniejsza kwota ok. 600 zł, to zgłoś się do mnie, pokaże Ci jak wygenerować tą sumę w ok. dwie godziny. legalnie. uzere@onet.pl jeśli ktoś zainteresowany szybkim zarobkiem, również zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×