Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac

jak zrobic przelew? prosze o odpowiedz

Polecane posty

Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac

ale chcialam zapytac jak mozna zrobic przelew na czyjes konto, tzn czy do banku moge pojsc (do banku swo0jego ale do innego odzdzialu) i podac numer rachunku i poprosic by przelali taka i taka sume na inne konto, ale to inne konto jest zalozone w innym banku? Wiem, ze to glupie pytanie i zaraz mi pewnie wykasuja temat ale musze to wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***********************
Możesz, w każdym banku na każde konto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac
ok, dziekuje bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankiet
poprosić to raczej nie,musi być wypełniony blankiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac
a jaki to blankiet? napiszcie mi prosze szczegolowiej, glupio mi ale naprawde nie umiem tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac
czy taki blankiet moge dostac w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac
bardzo prosze o odpowiedź, co ma byc na tym blankiecie, numer konta i imie nazwisko tej osoby ktorej chce przelac pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ok
tak jak napisalas- imie i nazw. osoby , na kt ma byc przelew, jej nr konta. zobaczysz zreszta, a jak czytac umiesz, to wypelniz bez problemu :P jak z konta na konto to z banku, ale jak wplacasz na konto czyjes gotowke, to mozesz z poczty nawet :) nie goraczkuj sie tak, poradzisz sobie, zawsze jest ten pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypelnisz blenkiet
, podasz dane swoje i tej osoby (imiona, nazwiska, adresy) numer konta. Nic sie nie martw, idz do banku i zwyczajnie powiedz, ze jestes pierwszy raz i prosisz o pomoc. Ja mowie wprost jak mam problem, to zaden wstyd ani ujma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adres nie jest konieczny
idz do banku i na pocztę i poproś o pomoc przy sprawdzeniu - ja zawsze prosiłam, bo mogłam się pomylić - a teraz przez internet robię. A, w niektórych bankach za taki przelew zapłacisz ok 4 zł, na poczcie będzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sergiusz Domozjadczyk
Idziesz do jakiegokolwiek oddzialu swojego banku. Oni maja Cie w systemie, zatem nie musisz wypelniac zadnych blankietow. Wystarczy, ze podasz pracownikowi numer rachunku odbiorcy, imie i nazwisko, kwote przelewu. Pracownik wydrukuje potwierdzenie przelewu, ktore otrzymasz wraz z pieczatka banku. Przelewy w oddzialach sa stosunkow drogie 4-5 PLN, przez internet 0,5-1 PLN, przez telefon zazwyczaj 2 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy powinnam tu pisac
bardzo dziekuje wszystkim za pomoc, zalatwilam juz sprawe na poczcie :) topik mozna wykasowac zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levix
Mam pytanko skad wytrzasnąc bankeit?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość variosu
mam pytanie... przelwwałem na konto expektu kase... i było tam trzeba napisac takk "expekt.com ltd." a ja zapomniałem napisać tej kropki całkiem na końcu ;/ robi to coś ??? bo teraz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr34
a nie orjentujecie sie ile kosztuje przelwn na poczcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnik
na poczcie 2.50zl. a przez internet to sam sie chce nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż siobie w neciee
najlepiej to idź do swojego banku albo zadzwoń na infolinie ( może na str int. banku będa inf o tym) jak przez rtekl to powiesz ze chcesz sobie konto prez internet aktywować, oni cie polączą tam gdzie trzeba, będą cie pytali o inf takie jak nr dowodu osobistego, różne hasła i takie tam Załóż sobie w internecie bo to przede wszystkim wygoda no i mniejsza prowizja. ja sobie nie wyobrażam jakbym w banku miała płacić za każdy przeklew dodatkowo 5 zł zdzierstwio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phantomas
drogi DeGie sam jestes głupi. fora sa poto by pytac i uzyskiwać odpowiedzi, sam z tego yopiku skorzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - takich rzeczy ucza w szkole podstawowej po drugie - w kazdym Urzędzie Pocztowym i w większosci banków jest wywieszka dotycząca prawidlowego wypełniania druków (w tym blankietów przelewu) Tak więc takie pytanie zadane przez dorosłą osobe jest żenujące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Adgam2212
A osoby, które wyśmiewają tych, którzy nie wiedzą o czymś, co dla nich samych jest oczywiste, są ŻAŁOSNE. I nie ubarwiaj rzeczywistości pierdołami typu "to było w podstawówce". Choć dla Ciebie jakaś sprawa jest prosta, nie znaczy, że jest taka dla wszystkich. Założę się, że jest tysiąc rzeczy o, których nie masz bladego pojęcia. Wyobraż sobie, że chcesz o nie zapytać, a ktoś śmieje Ci się w twarz mówiąc, że "Tego uczą w podstawówce. Takie pytanie zadane przez dorosłą osobę jest żenujące!!" Miło, by Ci było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelew i druczek
a ja mam pytanie. jak wpisuję na druczku swój numer konta (czyli zlecam przelew) i pozostałe dane to muszę to robić w swoim banku lub banbku odbiorcy? i wtedy na miejscu płacę tylko prowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Witam. Może ktoś wie ? Czy mogę zrobić przelew w banku jeżeli chce z swojego poprzedniego konta wpłacić pieniądze  na nowo założone?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×