Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DDK P56

Która agencja reklamowa najlepiej promuje nowe firmy na rynku ?

Polecane posty

Szukam agencji reklamowej ponieważ chciałbym zacząć z nimi współprace i zwracam się do was z prośbą czy kiedykolwiek współpracowaliście z taką agencją reklamową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_z_Roxart
Witaj Nie wiem jak robią to inni ale wiem że my promujemy skutecznie :) Z chęcią porozmawiamy i coś zaproponujemy, napisz do Nas na ewa.m@roxart.pl umówimy się na spotkanie lub wideo rozmowę, czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agencja Reklamowa Decybiel
Zajrzyj na www.decybiel.pl i zostaw do Siebie namiary ;) Zadzwonimy i pomożemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając do dyspozycji ogromną wiedzę i umiejętności, najnowsze zaplecze technologiczne oraz nieszablonowe podejście do każdego z projektów reklamowych jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom. U nas jednak wciąż najważniejsi są ludzie. Współpracuj z nami. -Tworzymy strony internetowe. -Tworzymy Sklepy internetowe. -Pozycjonujemy strony internetowe. -Usługi graficzne na wysokim poziomie. -Modyfikacja stron i opieka nad nimi. Jesteśmy w tym najlepsi.!!!!!! Agencja Reklamowa ROD Lulin www.reklama-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam skontaktować się z Agencją reklamową ROD. Współpraca z nimi do czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję uderzyć do http://getpromo.pl/ - maja na serio spoko podejście. Nie za duża agencja więc i czasu trochę więcej może poświęcić na Klienta. Właściciela firmy znam jeszcze jak razem pracowaliśmy w Google AdWords :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×