Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helazhalu

Paliwa

Polecane posty

Gość helazhalu

Ostatnio przejeżdżałam obok jakiejś stacji paliw i widziałam szyld, że na ich paliwach dojadę do 3% taniej. To znaczy że są o te 3% tańsze od pozostałych czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Statoil
Dzięki naszym paliwom dojedziesz o3% dalej niż przy tankowaniu na innej stacji. Nasze paliwa dzięki specjalnej substancji dodanej w procesie wytwarzania zmniejszają spalanie Twojego silnoka zwiększając jego zasięg na jednym tankowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Statoil
Dzięki naszym paliwom dojedziesz o 3% dalej niż przy tankowaniu na innej stacji. Nasze paliwa dzięki specjalnej substancji dodanej w procesie wytwarzania zmniejszają spalanie Twojego silnika zwiększając jego zasięg na jednym tankowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helazhelu
A to jest legalne dolewać coś do paliw? Nie zwiększa to emisji czy innych substancji wychodzących z samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Statoil
Dodatek jest w pełni ekologiczny i nikt nie zabrania stosowania suplementów w trakcie rafinerii. Nie zwiększa on emisji spalin przez co jest przyjazny dla środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Statoil
Dzięki współpracy z bankiem mBank możesz dostać zwrot do 100 zł za zakupy na naszych stacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest łatwy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Można zamontować w samochodzie instalację auto parową, która znacznie ogranicza spalanie. Nadaje się do wszystkich samochodów: na benzynę, ropę i gaz. Do tego jest to metoda przyjazna dla środowiska, bo działa na wodę. Można sobie coś takiego zamontować m.in. w TankEco. Polecam, bo to świetna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast ostatnio się dowiedziałam, że mogę się przysłużyć do mniejszego zanieczyszczania środowiska. Mąż kupił ostatnio w www.bsco2.pl jest to koncentrat przeznaczony dla silników spalinowych, benzynowych, itp. Nie dość, że zmniejsza zużycie paliwa o do 15% to w dodatku zmniejsza emisję spalin, oczyszcza układ paliwowy, zwiększa moc silnika poprzez poprawę jakośc***aliwa:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy uszlachetniacz właśnie w www.bsco2.pl , polecam również, dzięki temu zminimalizowaliśmy spaliny a zwiększyliśmy wydajność! Super produkt firma zresztą też, po to nie jedyny ich AS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×