Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasian86

Przeprowadzka w Warszawie

Polecane posty

Gość kasian86

W te wakacje czeka mnie przeprowadzka do nowego domku (wreszcie! :D). Czy znacie może jakąś firmę w Warszawie, która pomoże mi to wszystko ogarnąć? Chodzi mi zarówno o pomoc w przeprowadzce jak i o transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbowdash
A nie lepiej zorganizować sobie kilku znajomych i zrobić to samemu? Dzięki temu nie będzie trzeba płacić jakiejś firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian86
Oj nie... Przeprowadzałam się już raz i wiem ile w to trzeba włożyć pracy i jakie jest zamieszanie. Do tego trzeba zorganizować porządne kartony, zabezpieczenia mebli, porozkręcać wszystko, poprzewozić itd. Nie wyobrażam sobie żebym miała to robić ze znajomymi. Wolę zapłacić, ale zlecić to komuś kto zajmie się tym profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobik81
Ja już też wiem co to znaczy przeprowadzka, dlatego moim zdaniem wynajęcie takiej firmy jest najlepszym pomysłem. Ja się przeprowadzałem z nimi http://zlotnicki.pl/ i jeśli miałbym znowu się przeprowadzać, to ponownie bym ich wynajął. Panowie odwalili kawał dobrej roboty. Nic nie uległo zniszczeniu przy przenoszeniu, wszystko było dobrze pozabezpieczane. Firma działa na rynku już 20 lat, więc to też mówi samo za siebie, że są profesjonalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasian86
Dzięki bardzo za konkret! Sprawdziłam sobie stronkę tego Złotnickiego i wyczytałam, że mają nawet jakąś akcję promocyjną z okazji właśnie tego 20-sto lecia. Ponoć wystarczy wypełnić formularz na stronie. Ale w szczegóły wczytam się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelaa
Najlepszą firmą tego typu w Warszawie jest Japa&Co. Jest to firma z doświadczeniem i dużą ilością zadowolonych klientów. Nie biorą też dużo kasy za swoje usługi, także serio warto się do nich odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy z usług www.logobusexpress.pl w trakcie naszej przeprowadzki. Mają ogromne doświadczenie w przeprowadzkach osób prywatnych, są rzetelni i profesjonalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philka
Jasne, że znamy ;) Taką firmą jest Japa&Co. Tutaj masz ich stronę, gdzie znajdziesz dane kontaktowe: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają więcej doświadczenia niż większość firm w Warszawie, także wiadomo, że są godni zaufania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikawawa28
Ta firma jest godna polecenia http://przeprowadzki-szybko.pl . Świadczą właśnie taki usługi na terenie Warszawy i okolic. Na stronie znajdziesz kontakt i cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moze nie w Warszawie, bo akurat z Wawy niedlugo lece do Londynu... :D ale akurat sb stwierdzilam ze skoro tam juz lece to kupie sobie dowod i prawko kolekcjonerskie z clubcard com pl i musze przyznac ze na prawde sa super, wygladaja jak normalne :p az sama uwiezyc nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×