Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmagda17

Ból jąder,czy ściema

Polecane posty

Gość gośćmagda17

Mój chlopak chce żebym mu zrobiła ręką albo wzięła do ust (nie wspołzyjemy jeszcze ze sobą)bo twierdzi,że go bolą jądra i jak nic nie zrobię to mu pękną chyba.Czy on o ty.m bólu mówi poważnie czy to jakaś ściema żebym mu tylko to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema. Mój mówił to samo. Jak mu jaja rozwala, to niech sobie trzepie. Durnie. Nie musisz niczego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz musze sie zgodzic po prostu ma parcie jajek nie rozsadza i nie boli zwlaszcza ze na pewno wali po katach bo to przerabia kazdy i juz:D, zeby nie wiem co ci opowiadal:) ale twoja sprawa jesli uwazasz ze bedzie czekal latami na laske to sie grubo dziecko myslisz choc sadzac po wpisie to macie po pietnascie wiec spoko moze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj glownowiedzących. Jaja akurat bolą jak się np przerywa kilka razy stosunek i nie ma wytrysku lub facet chodzi dlugo podniecony.Ale wierz mi,że jak już go bolą faktycznie jaja to kilka ruchów i trysnie ale towaru ostrzegam może być dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnzotwocka
żadna ściema - jak facet chodzi długo podniecony i przez kilka dni nie ma spustu to naprawdę bolą jądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×