Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

celowo to zrobił?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mój chłopak chciał seksu analnego ale mu odmówiłam . Kilka dni temu podczas seksu on wsadził mi go w tyłek , ból był okropny a nawet nie wszedł cały we mnie. Powiedział mi, ze to był przypadek i ze pomylił się. Czy waszym facetom zdarzyła się taka pomyłka czy on po prostu zachował się jak świnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz jeszcze wątpliwości ?! ŚWINIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wyjaśnił ci ze to pomyłka to może faktycznie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma na to ochotę to będzie dążył do tego żeby to z Tobą zrobić (będzie mówił że niee, już odechciało mi się xD ale to tylko przez chwilę, temat powróci.), jak jest wierny to nic się nie stanie, jak Ty go nie zaspokoisz to będzie szukał gdzie indziej. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sto procent nie była to żadna pomyłka, tyle to na pewno można powiedzieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje aby, skoro on tak chce analu, najpierw jemu wsadzić dildo w tyłek i to bez nawilżenia skoro nie wie że to jest potrzebne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy powiedziałam mu , że nie mam na to ochoty to nie było żadnego problemu. Nic nie mówił potem, ze jednak oczekuje tego ode mnie. Pieścił mnie tam językiem ale nic więcej i nagle tak zrobił. Przekonuje mnie , ze naprawdę pomylił się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu rewanż na zgodę wsadzić mu ogórka w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to egoista który myślał tylko o sobie a ile lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda30
Wiesz miałam podobna sytuacje. Moj facet po dobrze zakrapianej imprezie miał ochote na seks i dokładnie skonczyło się tak jak u Ciebie. Tylko z jedna roznica on juz był w mojej drugiej dziurce wiec faktycznie mogł sie pomylic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, jakby go nie kręciła dupa, to by cię tam nie pieścił. Wierz mi jestem mężczyzną ;) Lepiej porozmawiaj o tym z nim. Opowiedz mu o swoich obawach itp. Jak spróbujesz to porządnej rozgrzewce to nie powinno być tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się też tak pomylił na początku przy pieszczotach. Nie miał doświadczenia no cóż teraz już tego nie robi i ładnie celuje :P Mogła być pomyłka, zdarza się zwłaszcza po ciemku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał a ile? Nie wiem dokładnie o co pytasz ale ja mam 23 lata a On 27 i jesteśmy ze sobą rok. Chciałabym mu wierzyć ze to była pomyłka ale jak pomyśle o bólu to jest mi ciężko w to wierzyć. Boję się teraz panicznie ze On może znów to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierz w ani jedno jego słowo po tym co Ci zrobił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze to zrobi przecież już raz zrobił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się dowiedzieć czy naprawdę takie pomyłki zdarzają się i czy facet może pomylić dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadz mu banana w doope i pomachaj na pozegnanie. Jestes młoda znajdziesz sobie chłopaka ktory nie będzie takim egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nieprzypadkowo tam wjechal. Pewnie myslal ze nie chcesz tylko z kobiecej fanaberii i jak ci wsadzi znienacka to powiesz: o jak fajnie. Teraz to juz amen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam się kogo zapytać czy naprawdę On zrobił to przez przypadek poza tym wstyd by mi było a tu jestem anonimowa. A uważacie ze skoro On mówi ze to się nie powtórzy to mogę mu wierzyć czy raczej pewność będę miała tylko dopóki będę siedziała na tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolało cię bo ja mam zamiar spróbować anala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 121123
dziewczyno,nie sluchaj tutaj niektorych,potraktowal Cie jak kawalek miesa,nie chcesz anala to sie zgadzaj,jak chce w tylek to nie do kumpla idzie.tylek to tylek.ja kiedys mialaam tak z bylaym,wiecsie´´zgodzilam´´ale pod jednym warunkiem,ze najpierw jak mu porzadne dildo wsadze,oburzyl sie.faceci juz tak maja,ze o siebie dbaja ale kobiete to by jeszcze nawet u ucho prze...li gdyby bylo to anatomicznie mozliwe.szanuj sie,a kolesiowi pokaz dzwi.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczki
Kopnij go tak w doope az noga Ci uwięźnie !!! Chociaż szkoda Twojej nóżki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś jest nieprzygotowany to nie ma cudu, żeby nie bolało, ludzie, pomyślcie, przecież tam nie ma naturalnego nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manieczki
Nie ufaj już kolesiowi bo on już Ci nie odpuści anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bolało? proszę przeczytaj mój pierwszy wpis.Tak bolało i to bardzo .On ciągle dzwoni i przeprasza . Od soboty widziałam się z Nim tylko raz i wtedy też chciał się kochać tylko ze teraz ja boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi k**tas co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie teraz inicjował seks aby pokazać ze już tego nie zrobi. I przepraszał bo nie chcę Cię stracić ale ja olałabym go . Masz 23 lata wiec po Ci takie cham*sko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×