Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona Marta

chciałabym romansu

Polecane posty

Gość żona Marta

Wiem że wielu z Was mnie zbluzga, no trudno.... Z mężem jestem ponad 7 lat i... chciałabym romansu. Tajemnicy, tych porywów serca, namiętnego seksu, nowości, ach... Żadnego tam rozwodu, odchodzenia od męża. Ale chciałabym się jeszcze zakochać, tak krótko i boleśnie, drżeć pod czyimś dotykiem jak to zawsze na początku bywa. Kocham męża, ale to jakby dla mnie odrębna sprawa. Smutno mi gdy sobie myślę, że niedługo moja młodość przeminie, a ja już nigdy nie pocałuję innego faceta. Uważam że monogamia chyba nie leży w naturze człowieka. Widuję czasami atrakcyjnych mężczyzn a potem sobie marzę. :) Niestety nie mam okazji do nawiązania romansu, bo mam pracę w domu i nigdy nie wychodzę z domu na dłużej niż godzinę, więc romans by w moim wypadku nie przeszedł. Ale pomarzyć to nie grzech. :) PS. Proszę nie składać mi propozycji w tym wątku, nie o to chodzi. :O Ja sobie marzę o poznaniu kogoś kto spontanicznie poruszy moje serce i cipkę, a nie o jakimś chorym umawianiu się na seks przez internet. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez o tym marze I moze poznamy sie blizej? Moze podasz@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Marta
Nie. Napisałam już że nie szukam w taki sposób kochanka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze mi tez sie marzy przytulenie innej kobiety I szybsze bicie serca seks iczywiscie tez I ciekawosc jak jest z inna cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Marta
Idę spać. Pomarzę sobie przed snem o facecie którego poznałam przedwczoraj, ale raczej go już więcej nie spotkam. Miał boskie usta, białe zęby, był wysoki i postawny. Nic tylko wspiąć się na palce i całować go, pozwalając by dłońmi ściskał moje pośladki albo palcami przeczesywał moje długie włosy. A potem zejść piętro niżej i zrobić mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zono Marto, a czm myslisz ze w necie nie znajdziesz tego kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym byc na jego miejscu Bo jestem do niego podobny I zszedlbym tez pietro nizej I wylizal twoja cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Marta
nie napisałam że nie znajdę (bo znalazłabym - to byłoby banalnie proste), tylko że nie chcę. Umawianie się na seks przez neta byłoby pozbawieniem romansu właśnie tego co jest pociągające - podchodów, niewiadomej, narastającego napięcia, pierwszego kroku. Więc nie pytajcie już i nie proponujcie. Wiem że chcielibyście sobie zamoczyć bez zobowiązań, ale nie jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ohyda by dzielic z kims dole i niedole czesto sie do partnera usmiechac i Go zdradzic!Ja mialam ochote na seks z kochankiem i maz sie chetnie zgodzil na trojkat.Momo wszystko nie doszlo do trojkata bo ustalilismy podczas szukania kochanka,ze bedzie seks z jeszcze jedna para i wymiana partnerow.Jest wspaniale mamy stala pare raz,dwa w miesiacu uprawiamy wspolnie seks.Moge z usmiechem spogladac na meza przytulac sie nie jestem Falszywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żono Marto... :) Ja jestem wysoki,mam ładne zęby....białe :)Postawny jestem i z Wawy jestem. Jeśli jesteś zainteresowana to napisz :) szukamzwarszawy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki Podobnie czułam jak Ty. Jednak zdecydowałam się na ten krok I pomimo ciężaru zdrady to przeżyłam najcudowniejsze chwile, nawet takich z mężem nie miałam Wszystko było szalone ale i pełne tego wszystkiego za czym tesknilam A motyle w brzuchu dotyk deszcz pocalunkow na karku to moje wspomniania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 07:30 ile masz lat, poważne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopamina endorfina adrenalina serotonina - to wszystko. Jesteśmy uzależnieni od chemii a nie od jakiegoś tam/jakiejś tam. Te motylki, bicie serca i inne pierdoły to tylko efekt ich działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez szukam romansu z kobieta miedzy 40 a 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To albo lubisz starsze dojrzałe albo? ??? Ile Ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 50 :) I też bym chętnie coś ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 ale kręcą mnie tylko starsi mężczyźni, na młodszych nawet nie patrzę poprostu lubię dojrzałych wiedzacych czego kobieta chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.33 to masz mnie do wzięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam 35 ale kręcą mnie tylko starsi mężczyźni, na młodszych nawet nie patrzę poprostu lubię dojrzałych wiedzacych czego kobieta chce" To sie nazywa życiowe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mezczyzna mam 47 I szukam pani40-45lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Marta
Ja mam 32 lata i raczej nie chciałabym starszego. Tylko młodszego lub rówieśnika. Podnieca mnie właśnie młodość, wysoki temperament, wysokie możliwości. A starszy facet? Raz się spuści i trzeba długo czekać. Trudniej u takiego o erekcję, ma już gorsze ciało, itd. To że mógłby dłużej - dla mnie wcale nie jest zaletą. Młody ma erekcję non stop, wszystko go podnieca, jest bardziej "łapczywy". Mmmmm..... Mój ideał do romansu to męski, wysoki rówieśnik lub trochę młodszy, który świetnie całuje (niewielu facetów świetnie całuje niestety), namiętny i ostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 dobrze caluje I lubie ostro I dlugo.odpowiadam tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji bo wlsnie z duzo starszymi mialam podczas seksu po dwa orgazmy.Z rowiesnikami szybko sie sposcili nie czekajac na mnie byla zawsze rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje gosciu moze popiszemy na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jestescie żałośni, faceci :O Skoro tacy przystojni, super całujący i ogiery w łóżku, to co robicie na babskim forum skomląc by jakaś dała wam d**y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem facetem o podwójnych możliwościach i moja nie daje już rady. Dlatego jestem tutaj i może którejś też się chce tak samo jak mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś był taki przystojny, męski i seksowny, to nie musiałbyś szukać na forum, bo kobiety lgnęłyby do Ciebie jak muchy do miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety do mnie lgna ale nie chce bo to same znajome a nie chce Bo szybko by sie wszystko wydalo a w romansie chodzi o to aby bylo sekretnie dla obydwu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu przejazdem na konferencji medycznej w Ostródzie i wieczorem jestem wolny z chęcią poznalbym piękna otwarta kobietę. O mnie: mam 30 lat i wyjazdową pracę. Jestem wysoki i wysportowany interesuje mnie sport motocykle i tatuaże. Lubię adrenalinę i dobra zabawę nie owijamy w bawełnę i jestem bezpośredni. Jeżeli masz ochotę się dziś ze mną spotkać napisz do mnie najlepiej ze zdjęciem później się zadzwonimy i dogadamy;) e-mail michal.rocko@o2.pl Pozdrawiam;)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×