Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konnajazda

Czemu kobiety tak bardzo lubią konie i jazdę konno

Polecane posty

Gość konnajazda

Poznałem pewną dziewczynę i wiedziałem , ze lubi jazdę konno I słusznie skojarzyło mi się też że ma temperament ..miała bardzo duży Ale oczywiście nie uogólniając czy faktycznie kobiety ciągnie do koni? czemu? i czy jest w tym coś co pociąga, szczególnie niektóre kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona jak cegła
Mnie ciągnie tylko do dorodnych, takich przynajmniej dwudziestocentymetrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może chodzi o ten charakterystyczny ruch bioder, który wyćwiczyły stępując i używają go gdy ich c**y znajdą się nad twarzą partnera :) to się nazywa: zerżnę się Twoim językiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnajazda
Taką oczywistość chciałem ominąć i skupić się w tym wątku raczej na koniach jako zwierzętach, nie penisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znad nysy
Nie wiem, nie lubie jazdy konnej.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnajazda
jeśli ranya jest kobieta to bardzo wiarygodne i podniecające tamta dziewczyna na pewno tez tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam sobie przyprawić gombrowiczowską gębę ;) autorze, jeśli w pozycji "na jeźdźca" odchyla się do tyłu, opiera ręce na Twoich kolanach, tak, że możesz pocierać kciukiem łechtaczkę i wykonuje właśnie ten ruch bioder to na bank jeździ konno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnajazda
ranya, czyli rozumiem, że jeździsz konno : P również w siodle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak się nie da? :( wiedziałam, że ten opis nie przejdzie ale do końca próbowałam zachować pozory :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się da ! Ja tam wolę trzymać usta jeźdźca (kobiety ) przylepione do moich -podczas jazdy,lubię mieć wpływ na rytm jej oddechu i wydawane dźwięki !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz myślę, że z tymi filmami to mogło być do autora :-o jeśli tak to nie czytajcie mojego poprzedniego posta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek, o koniach mówimy, a nie o grze na klarnecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także uwielbiam konie. Chcę teraz nawet zbudować swoją stadninę by połączyć pasję z pracą. Poszukuję aktualnie dobrego ogrodzenia. Zamawiał może ktoś podobne z www.pwborys.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy gdyby Panie nadal się czuły w obowiązku jeżdżenia konno "po damsku" (obie nogi z jednej strony, a nie "po męsku" (czyli "okrakiem"), to także wtedy by tak lubiły cwałowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Jazda konna może ćwiczyć uda i w trakcie minety może być to przydatne, by przytulić nimi głowę partnera. Jako facet powiem, że bardzo bym chciał, by któraś kobieta o dość szerokich udach w trakcie lizanki otoczyla moją głowę. W trakcie jazdy konnej taką kobieta może wycwiczyc ruchy bioder, które pomogą jej przy facesittingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieZnawca

Słyszełem teorię, nie wiem, czy prawdziwa, że podobno kobiety od jazdy konno mogą dostać orgazmu.

I jeśli jako małe dzieczynki to trenują to często jest to ich pierwszy orgazm w życiu.

Nie wiem czy prawdziwa.

Nie wiem, czy coś takiego może występić w trakcie innych sportów, np:

żużel.

Ale też bym kojarzył, że w czasach, kiedy kobiety dopuszczono do coraz większej liczby w sportów, czy żużli, coraz mniej osób było zainteresowanych tym, żeby kobiety powinny takich orgazmów unikać jako nieprzyzwoitych.

Wręcz mam wrażenie, że raczej widownia męska w owych, już także naszych czasach byłaby takimi ograzmami zainteresowana, a to występujące sportsmenki chciałby być może takich orgamzów uniknąć, choć może nie z takim stresem jak kiedyś.

 

Ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela

kiedyś po jeździe na oklep jak kolega zapytał - jak było, to wypaliłam, fajnie ciepłe między nogami i się rusza. Do tej pory wszyscy mają polewkę z tego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggoooooooooooosc
11 godzin temu, Gość evela napisał:

kiedyś po jeździe na oklep jak kolega zapytał - jak było, to wypaliłam, fajnie ciepłe między nogami i się rusza. Do tej pory wszyscy mają polewkę z tego zdania.

całkiem prawdziwe zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×