Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszyneczkaa

Czy będąc w separacji mogę to zrobić?

Polecane posty

Od 2 miesięcy jestem w separacji ze swoim narzeczonym. Oboje potrzebujemy czasu, żeby sobie wszystko poukładać, dać czas na przemyślenia. Od pewnego czasu przestało nam się układać, więc postanowiliśmy dać sobie trochę luzu, trwa to już sporo czasu. Kilka dni temu zauważyłam, że w pracy interesuje się mną Sławek - przedstawiciel handlowy naszej firmy. Sposób w jaki mnie "zaczepia" stał się dla mnie bardzo podniecający. Podczas wyjazdu służbowego wieczorem w hotelu kiedy wracałam z kąpieli, dostrzegłam uchylone drzwi do jego pokoju. Z ciekawości zajrzałam do środka, Sławek leżał na łóżku w samych bokserkach, zauważył mnie i zaprosił do środka. Długo rozmawialiśmy, opowiedziałam mu o swoich problemach z narzeczonym, on chcąc mnie pocieszyć, próbował zdjąć ze mnie ręcznik (w wiadomym celu) :) zdołał tylko lekko odsłonić moje piersi, muskając je delikatnie dłonią, co sprawiło mi ogromną przyjemność. Nie pozwoliłam mu na zbyt wiele, jednak teraz czuję pewnego rodzaju niedosyt. Czy powinnam posunąć się o krok dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość terapeuta
Zadaj sobie pytanie czy chcesz byc z nazeczonym czy nie,jesli nie to korzystaj z zycia bo jedno masz ale jesli tak to jak najszybciej wroc do niego i powiedz mu ze wiesz juz na pewno co chcesz i pragniesz do konca zycia i to realizuj z cala moca swoja i wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr J
Oczywiście korzystaj z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak w separacji to tak jakby go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie jak się wam ułoży z chłopakiem, to zrób to, bo później będziesz żałować że nie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×