Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yasminna

Czy dac szanse po zdradzie?

Polecane posty

Gość yasminna
Normalnej Z penetracją pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnej
spotykal sie ze mna, kiedy byl zonaty,to bylo dawno, rozwiodl sie , jestesmy ze soba, planujemy przyszlosc. ale ja ciagle pamietam o dniu , kiedy powiedzial, ze sie rozwiedzie, ze zostane jego zona, a potem...tego samego dnia... ona nie byla mu nigdy wierna, miala regularny zwiazek na boku. tamtego dnia, kiedy poczula(majac juz zreszta nowego kochanka), ze pali sie grunt pod nogami, zaciagnela go... nie po to by ratowac... po to by zniszczyc miedzy nami... ale my juz jestesmy lata ze soba... a ja nie moge zapomniec, ze po tym jak wrocil ode mnie... dal sie jej omamic... i sam sie przyznal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminna
to jest dziwna sytuacja...bo on byl juz zdecydowany na rozwod... ona zrobila " z siebie taka biedna"....... tyle czasu minelo... nie moge zapomniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erda
Naprawdę dziwna sytuacja.Dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie dala szansy. Malo tego,dluuuugo by pamietali co mi zrobili, taka jestem msciwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminna
tyle czasu minelo...nie moge zapomniec, ze byl tak slaby, ze nie umial ocenic sytuacji, zrozumiec, ze tak sie wtedy dal nabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminna
ja nie umiem sie mscic, nie umiem z tym zyc. a ta osoba jest naprawde zla... sa kobiety zle i sa bardzo zle. ona rozbila niejedno malzenstwo, w momencie kiedy on chcial pojsc swoja droga, probowala mu to utrudnic... tylko dlaczego ja mam to rozumiec i wybaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak się zemścić
Też zdradzić? To do niczegi nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można dać szansę
gorzej jak serce umarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminna
do Movering - tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminna
czy wybaczyc to znaczy zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zdradzie
nie ma wybaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietanaaa
ja bym weybaczyłą, choć zawsze uwarzałam że to najgorsze co można zrobić drugiemy człekowi, ale teraz kocham i chyba bym wybaczyłą (choć chyba bymźle zrobiła) , bałabym się że zrobi to jeszcze raz. Najgorsze chyba jednak jest to że by mi o tym nie powiedział. Tak to by było podłe i poczułabym się upokorzona i oszukana. Nie chce o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja jakos sobie nie wobrażam wybaczyc zdrade...tzn. sam fakt moze i sobie wyobrazam, tylko co dalej? Jak bym miala zyc z przeswiadczeniem ze zdradzil i strachem ze zrobi to ponownie..? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest takie powiedzienie - ze jak ktos zdradzil raz, to wcale nie musi tego zrobic drugi raz. Jednak jak ktos zdradzil dwa razy to zdradzi i trzeci.Ja jednam jestem albo za slaba albo zbyt dumna zeby wybaczyc cos takiego. Podziwam ludzi ktorzy moga po zdradzie dalej byc z partnerem, ja bym nie dala rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×