Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziwny mężczyzna?

Polecane posty

Gość gość

Cześć A wiec spotykam sie z pewnym chłopakiem od miesiaca, zachowujemy sie jak para. Pare razy wylądował u mnie na noc i chyba jeszcze nie raz tak będzie. Problem w tym, że tylko sie całujemy, nie próboje nic więcej... minęły juz 4 wspólne noce i po prostu chce czegoś więcej, chce żeby on sam to zainicjował. O co chodzi? Myslalam juz w czasie drugiej wspólnej nocy będzie coś wiecej, a dalej nic. Facet ma 24 lata ja jestem 2 lata młodsza od niego. Co o tym myślicie? Dlaczego tak jest? mówł mi nie raz, że bardzo go pociągam i że jestem idelaną dziewczyną dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest prawiczkiem i się wstydzi tego powiedzieć, bo boi się może wyśmiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie trafiłaś na peezdę a nie samca. Przynajmniej będzie dobry z niego przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla sprostowania, jest po 8 letnim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej w friendzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się że chociaż jeden facet cię szanuje, skoro ty już po miesiącu już 4 razy z nim spałaś, to zbyt dobrze o tobie nie świadczy i w sumie facet ma może rację, bo syfa łatwo załapać od takiej, a wyleczyć ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest równouprawnienie i kobiety też muszą inicjować seks. Brzmi jak żart, ale niestety to prawda. Jak będziecie się całować to pociągnij akcję dalej. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi nawet o seks, bo z tym możemy zaczekać. Chcialabym chociaż jakoś sie pobawić na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stylu lizanie c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×