Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lili88pl

Feeldoe, nowy pomysł męża

Polecane posty

Witam, mam pytanko, co sądzicie o takim gadżecie, który zwie się feeldoe. Nie dawno mój facet poruszył temat zakupu takiej zabawki. Przyznam się że nie wiem co o tym myśleć, ponieważ wiąże się to z zaspokojeniem analnym mojego męża. Nie miałam pojęcia że ma takie potrzeby. Czuję się trochę zdezorientowana:/ Co prawda ten gadzet zapewnia przyjemność obydwojgu, niemniej jednak nie wiem co o tym myśleć. Czy ktoś już tego używał? Jakie wrażenia? Jestem ciekawa czy warto? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O***tem łatwo dostać sie do prostaty która masowana.. no cóz będzie twojemu mężowi przyjemnie a dla Ciebie to bedzie cos nowego więc brak nudy w łóżku. polecam spróbować jak sie nie spodoba to dajcie komuś w prezencie tą zabawkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W seksie warto spróbować wszystkiego co nie sprawia, że czujemy się naprawdę niekomfortowo i nie jest niebezpieczne pod względem zdrowotnym. Mężczyźni mają również unerwione tylne partie ciała, do tego dochodzi stymulacja prostaty i uwierz mi, że twój partner musi ci bardzo ufać, żeby się z takich potrzeb zwierzać, bo w 18 przypadkach na 20 chęć spróbowania czegoś takiego z dziewczyną w ogóle nie wiąże się z jakimiś odchyłami na tle orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozpatruje tego w takich kategoriach, jesteśmy bardzo blisko i ufamy sobie bezgranicznie, wiem że stymulowanie prostaty może przynieść niesamowite doznania, jednakże na razie nie wyobrażam sobie zamiany ról, bo ten gadżet bedzie tego wymagał.... W polskim internecie strasznie mało informacji na ten temat:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie ludzie są tempe. Ruchaj go w d**e jak lubi i czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest pewnie z zamysłu dla ciekawskich, lesbijek, i par wymyślnie pod nastawienie "femdom", ale różne rzeczy się przytrafiają. A jeśli chodzi o zamianę ról, to i tak nawet po zakupie wszystko musi odbywać się w twoim tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zawsze kojarzyło mi się to raczej z seksem dwóch pań. Masz odważnego męża lili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Fajny artykuł. Czyli pierwotnie dla lesbijek. ;) Mniejsze ramie "służy do trzymania dildo za pomocą mięśni pochwy (!) w czasie penetracji partnerki końcówką dildowatą."- jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do femdomu jest super. W zwykłym związku nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty końcówko dildowata ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×