Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vivianand

Jak się przełamac?

Polecane posty

Gość Vivianand

Żeby rączką swojemu panu zrobić dobrze? JAkoś nie mogę, nie wiem jak sie do tego zabrać...:o Co raobić i jak??? Plis, pomocy!!!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkaM
To calkiem normalne...Rytmicznie i nie sciskac zbyt mocno, nie drapac.Pewnie sam da znac czy szybciej, czy wolniej, czy jest fajnie, czy nie. Odwagi to nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivianand
Kajka dzięki za odzew:) Ale czy mam ręką poruszać w górę i w dół? Są jakieś specjalne punkty które przyprawią go o nieziemską rozkosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivianand
Aha i jeszcze jedno... Może pzy takiej zabawie dojść do wytrysku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivianand
Czyzby moje problemy wynikaly z problemow ktore dreczyly mnie w dziecinstwie? Musze sie przezynac ze dorastalam wsrod pustynntch swinek morskich z ktorymi zalozylam firme ochroniarska. Niestety moje zamilowanie do nocnych wypraw w przebraniu bardzo groznej gasienicy doprowadzily nas do bankructwa. Bowiem podczas tych eskapad uprawialam dziki seks z stadem konikow polnych z pobliskiej laki, co bylo zajeciem na tyle wyczerpujacym ze nie moglam wydajnie pracowac. Spowodowalo to gleboka depresje i teraz jak moj luby mowi "strzep mi konika" wlacza mi sie blokada, wiec ponawiam moje pytanie: jak sie przelamac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivianand
też chciałabym mieć taka wyobraźnie:PPP Pozdro dla Vivianand-fałszywej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehhehehehehee
Wyobraźnia podszywacza mnie rozbraja po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivianand
Tak, tak, tak.... uwazny czytelnik powinien zapytac raczej skad łąka w poblizu siedliska pustynnych swinek morskich? Otoz uprzedzajac pytanie wyjasniam ze to byla, jak sie okazalo, "falszywa pobliska łaka", zorgaznizowana przez rozpustne koniki polne w celu zazywania ze mna wyuzdanych rozkoszy seksualnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zrobisz będzie dobrze, sam dotyk dziewczęcej dłoni na fujarce daje dużo radośći bez względu na technike ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×