Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobietki czy używacie jakiegoś sprzętu do masturbacji?

Polecane posty

Gość gość

J.w. czy uzywacie jakiegos sprzetu masturbacji typu, wibratory, masazere, zele, lubrykanty. Bawicie sie w cos? Przebieracie? Nagrywacie się? Bo ja na to mam ochote. Na to wszystko co wymienilam! Co robic bo na razie ja tylko łapką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam nosic stringi odwrotnie tył na pzród tak mnie to nakręca że tylko dotknę piczki i już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , mam silikonowe dildo i tym się zabawiam.Odlot nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimzimniokaichuj
Mnie juz byle co nie podnieca. Widzialam juz wszystko w swoim zyciu. Gdy sie masturbuje to naprawde musi byc juz cos naprawde silnego. Wiec biore dudko do drzewa i mlot 2 kilowy. Wkladam dudko to cipki trzymam je lewa reka i do prawej biore mlot i wale az do orgazmu. Po tej masturbacji nie moge siedzirc na d***e przez tydzien , ale jak wspomne sobie ten orgazm to mysle ze warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam zdjęcia Naja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naju na haju
używam własnego zdjęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam motylka z wibracja i wibrator 25 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez dłuższy czas masturbowałam się palcami jednak ostatnio podkradam mamie taki przyrząd do masażu chorej ręki,wytwarza takie lekkie wibracje,efekt niesamowity,bardzo miłe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena42
Dziewczyny, a powiedzcie mi - używałyście kiedyś pompek? Podobno dają nieziemski efekt, ale martwi mnie to "podobno". Oglądałam ostatnio filmik http://redtube.net.pl/video/81376/pompowanie-dziurki i pani wydaje się meeeeega zadowolona, ale wiecie, jak to jest z tym aktorkami - one zawsze są wniebowzięte. To jak - ma któraś z Was doświadczenia z takimi zabawkami? Możecie coś polecić/doradzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej kupiłem wibrator. Zawsze z niego korzysta jak ja wyjeżdżam. Dyskretnie sprawdzam i zawsze są na nim zaschnięte ślady. Wkłada sobie całego po same jaja. Mam chęć zamontować dyskretną kamerkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś ja swojej kupiłem wibrator. Zawsze z niego korzysta jak ja wyjeżdżam. Dyskretnie sprawdzam i zawsze są na nim zaschnięte ślady. Wkłada sobie całego po same jaja. Mam chęć zamontować dyskretną kamerkę usmiech.gif Po same jaja? :O Jesteś pewny, że to ONA? :D Ja używam wszystkiego co mam pod ręką. Inwencja twórcza... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co mówię, bo wibrator jest w kształcie penisa i z jajami. Taki realistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwabratanki
Moje najnowsze odkrycie. mamy do od kilkunastu di aloe juz wiem że będzie to nasz lider w gadżetach erotycznych ! Nasza wspólną zabawka jest oczywiście We-Vibe 4 Plus. Nie będe ukrywać że pierwszy raz czytaliśmy o nim na jakimś forum ale wtedy nie wierzyłam że może dawać taka satysfakcję My mamy dokładnie ten http://www.erotyczny24.pl/we-vibe-4-plus-rozowy-p-551.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×