Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalony tygrysek

Kobiety z Warszawy chętne na sex

Polecane posty

Gość napalony tygrysek

Witam. Jestem chłopakiem wyprodukowanym w 1985 roku, blondyn, 178 cm wzrostu, 80 kg wagi, mieszkaniec Warszawy. Szukam kobiet z Warszawy najlepiej z własnym gniazdkiem miłości chętnych na sex bez zobowiązań i sponsoringu. Twój wiek do 45 lat. Stan cywilny bez znaczenia. Możliwe stałe kontakty. Goraco całuję i czekam na maile. Na te ze zdjęciami (w ubraniu - jesli będę cię chciał zobaczyć nago to się z toba umówię, nie jestem kolekcjonerem nagich zdjęć) całej sylwetki z widoczną twarzą odpowiadam w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Interesują mnie wszystkie kobiety do 45 lat. Zarówno doswiadczone w łóżku jak i dziewice, chude jak szkieletor,szczupłe i te z nadwagą, samotne, wdowy, rozwódki, w separacji i mężatki, białe, żółte, czarne i mulatki. Ogólnie wszystkie do 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Dodam, że mogą się zgłaszać też panowie hojnie obdarowani przez naturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszkicowana...
a mnie interesują mlode labladory....zainteresowanych kieruje pod moj adres imejlowt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek napalony i agresywny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Dodam, że preferuję partnerów doświadczonych gdyż mój pierwszy i jedyny raz, który można zasadniczo nazwać incydentem, odbył się nagle, szybko i dosyć anonimowo gdy uklęknąłem przed samochodem (pamietam, że był to duży fiat w kolorze niebieskim ze stłuczonym lewym przednim światłem) i próbowałem spod niego wydobyć kauczukową piłkę spaniela sąsiada. Doprawdy nie mam pojęcia kto złapał mnie wówczas, zerwał spodnie i w stalowym uścisku rąk dzierżył mą dziewiczą, włochatą jak młody mamucik dupkę a następnie brutalnie wbił mi się w jelito i poczynał tam sobie swawolnie aż do długiego wytryksu, który zadziałał niczym profesjonalna lewatywa. Naprawdę nie wiem, kto to był. Gdy wstałem zmieszany patrząc na ściekający po chudych jak u kurczaka łydkach rzadki kał zmieszany z ejakulatem, nie zobaczyłem nikogo. Tylko sąsiad wraz z pieskiem przyglądali mi się uważnie a pod sumiastym wąsem mężczyzny wykwitł kpiący-epatujący wyższością uśmieszek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
panowie ponizej 20cm nie macie po co pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Wiesz co ? Współczuje ci takich przeżyć po czymś takim też nie miałbym odwagi podpisać się własnym psełdo ze swoim mailem. Pewnie twój tatuś do dzisiaj cię w dupe popierdala tak głęboko że jego chuj wychodzi ci przez nos. Sory wielce obrażonych pozostałych panów ale dla podszywaczy/podsrywaczy zero szacunku. Miejsce takich jest przy maszynie do szycia albo w kiblu a nie przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Zapomniałeś dodać że ci co mają cieńszego niż słoń też nie mają szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
A nieprawda. Jak ktoś ma cieńszego to przecież może dopchać nogą stołową :D PS To ja wczoraj założyłem temat o nauce masturbacji nieletnich za pośrednictwem neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Dodam, że wieczorami bawię się namiętnie ukulele swojego wielce szacownego i co nie jest bez znaczenia - jurnego taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Masturbacje za pomocą neta ??? Ciekawa teoria. Pewnie jesteś w tym mistrzem. Zastanawiam się jak to robisz ? Popierdalasz swój modem w złącze ??? A na koniec wyświetlasz strony internetowe fiutem na ścianie .Nie zapomnij podać hasła bo ci nie zadziała . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tygrysku, bardzo się na tobie zawiodłam. Juz miałam zamiar do Ciebie napisać, a tu okazało sie, że wolisz chłopców! Zdecyduj sie mój Drogi, nie można tak oszukiwać kobiet. Stracisz wiarygodność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica Dhaha
Pierwszy post mnie zachęcił... następny znięchęcił i to bardzo :D kazdy rozumny człowiek tgrysku rozróżni podszywacza więc nie wiem skąd w tobie tyle agresji... :) sorki takich agresywnych ludzi omijam szerokim łukiem ":) a tak miło się zapowiadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Jestem mistrzem wielu rzeczy. Na ten przykład w Kolbuszowie - skoku na ryj do szamba, w Dżaśle - masturbowania otyłego barana lewą ręką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Ja preferuję tylko kobiety. A co do agresji to poprostu nie znosze gdy ktoś mi robi spam na skrzynce mailowej. Jak mu się psełdo podoba to prosze bardzo ale od mojego adresu mailowego wara. Jak ma odwage pisać za kogoś to niech ma odwagę na podać własnego maila. I to tyle w tym temacie. A teraz panie wybaczą ale zmiatam z tąd bo szkoda mi czasu i nerwów na użeranie się z podszywaczami. Idę na imprezke, czyli tam gdzie kazda pani widzi jaki jestem naprawdę. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Nie czepiaj się szczegółów. Jestem dyslektykiem i poprostu czasem robię błędy. Zresztą każdy je robi. PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony tygrysek
Dodam, że mam mnóstwo innych dysfunkcji a dysleksja jest najmniejszą z nich :) A na iprze to gdy już panie widzą jaki jestem naprawdę to się czasem ulitują nade mną i pizwolą mi posiedzieć przy swoim stoliku :) A raz nawet babcia klozetowa zgodziła się za dwa zeta popatrzeć jak walę gruchę :) Taki jestem chwytający za serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz na to wpadłem :) Piszcie do mnie chłopcy i dziewczynki będziecie mogli zobaczyć Moje wielgachne rodzynki hihihi To taki żarcik. Ja nie mam rodzynek bo skrupulatnie je sobie wyskubuję raz w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×