Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet mnie nie całuje

Polecane posty

Gość gość

Moim problemem jest to, że nie rozumiem w pewnych momentach mojego faceta.Mówi, że kocha ale nie całuje mnie, twierdzi że nie lubi się całować. Za chwilę podczas rozmowy wspomina byłą - jaka była dobra w łóżku (nadal utrzymuje z nią kontakt). Na pytanie - czy z nią się całował odpowiada, oczywiście. Seks jest dość dobry, choć brakuje w nim pieszczot( zero) i całowania. Tylko samo bzykanie i po temacie, dodam że często zdarza się by po bzykaniu opowiadał mi o byłej. Nie mam pojęcia co mam myśleć, sądzę że tak naprawdę cały czas ją kocha a nie mnie. Zostawiła go i może chce wzbudzić w niej zazdrość??? Co mam robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po seksie opowiada Ci o byłej?! Odpusc sobie tego pajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Seks jest dość dobry, choć brakuje w nim pieszczot( zero) i całowania" :O smutny post To tylko akt seksualny Dziewczyno on Cię na pewno nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który to już raz jesteś tu z tym tematem? 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pierwszy raz tutaj , wcześniej nie zakładałam tutaj żadnych wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj mu d**y przez tydzien a gotuj mu obiad w stroju jak ta panienka z filmika gwarancja ze zapomi o tej ktora teraz w jego sercu i bedzie chcial tylko ciebie na zawsze 333 www.youtube.com/watch?v=Ppy6mJsIwxA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie, że mam sobie odpuścić! To trudne bo bardzo go kocham i cały czas czekam , że się zmieni.... Ogólnie jest dobrym, troskliwym facetem. Zapewnia mnie , że jestem jego jedyną kobietą, że kocha. Brakuje mi jednak tego ważnego elementu w związku. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erozzzja
Ludzie rzadko się zmieniają, ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zgrabną dziewczyną a jego byłej daleko do mojej figury. Zresztą sam mi nie raz to mówił. W seksie też jestem niezła, dlatego nie rozumiem co jest przyczyną. Jedynym dla mnie sensownym podsumowaniem jest , że nie potrafi o byłej zapomnieć a mnie w pełni pokochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z podziękowaniem Wszystkim za wypowiedzi i pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on nie ma na imię łukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się jaki jest sens bycia z takim debilem, który po seksie wspomina swoją byłą? Sam jestem facetem i też przyjaźnię ze swoją byłą, ale to co kiedyś było między nami to temat zakończony i nie ma co o tym opowiadać, tym bardziej obecnej partnerce, bo to oznacza brak szacunku do obecnej partnerki. Facet ewidentnie czuje coś jeszcze do swojej byłej, a ty jesteś tylko etapem przejściowym, co jasno widać po jego zachowaniu w łóżku i aż dziw bierze że w ogóle z nim do tego łóżka chodzisz, skoro on wyraźnie daje ci znać, że służysz mu tylko i wyłącznie do zaspokojenia jego potrzeb. Muszę chyba przestać odwiedzać to forum, bo im częściej tu zaglądam, tym bardziej przekonuję się że kobiety to totalne idiotki i kompletnie nic nie są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powalająca ta odpowiedź, chodzę z nim do łóżka bo kocham go, ale widać to miłość tylko jednostronna bez szansy na jakąś stabilność. Pewnie jak była kiwnie palcem to pobiegnie do niej z sercem na dłoni. Ciężko będzie żyć z tą świadomością bycia etapem przejściowym, podłe się z tym uczuję. No cóż.... Kochać to nie znaczy bycie idiotką i nie czuję się bezwartościowa. Potrafię dać wiele ale teraz to tylko temu, który na to zasługuje. Dziękuję za chwilę uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to nie Łukasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę z nim do łóżka bo kocham go x Idiotyczne, bardzo kobiece i nielogiczne podejście, już lepiej wyjdziesz na tym jak zaczniesz chodzić do łóżka dla WŁASNEJ przyjemności, a nie dlatego ze ty go kochasz, a facet ma twoje potrzeby w d***e. Obcy facet dałby c***ewnie w łóżku znacznie więcej niż ten który zapewnia cię, że jesteś dla niego najważniejsza. Chyba pora zastanowić się nad tym związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×