Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzia

mój facet mnie zmusza

Polecane posty

Gość ludzia

do robienia loda.. czasami jest tak że np leżymy sobie i on sięga po moją rękę i kładzie w wiadomym miejscu a później chwyta za włosy i siłą wsadza mi do buzi.. nie mówię że nie lubię mu robić ale on mnie zmusza nawet jak nie chcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
jak protestuję to mów po prostu ssij go i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
czy to normalne? czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Zdejmij majtki i usiądź mu cipką na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo12345
no sorry,ale raczej nie jest to normalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
po co na gg chce tutaj, no kurde wiem ze to chyba nie jest normalne ale w sumie to czasem mi sie podoba ze mnie tak traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama widzisz jak cie szanuje
jesteś dla niego tylko darmową dziffką ale sama tego chciałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
a tam dziffka, uwielbiam seks z nim, jestem wolna moge robic co chce zreszta on mi sie podoba, lubie go bardzo i jego charakter nawet jesli seksu mialo by nie byc to uwielbiam go a tez mam swoje potrzeby wiec dlaczego ze jak nie bede miala "prawdziwego tego jedynego" jeszcze zalozmy przez 5 lat to mam zyc w celibacie mimo ze za nim szaleje, bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka od siedmiu lat
On nie traktuje ciebie jak partnerkę tylko sex maszynę, żywą sex lalkę do robienia lodów. To nie jest już miłość i nawet lekko ociera się o gwałt. On ciebie potrzebuje, aby się tobą bawić i zeszmacić cię do lachociągu. Szukaj innego faceta, na pewno znajdziesz o ile już nie znalazłaś, związek musi być oparty na szacunku, na miłość to przychodzi później. Posłuchaj tej rady, odejdź od niego, z tego związku nic nie będzie. Tracisz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
on się tłumaczy że to uwielbia.. czy naprawde jest cos w tym złego? bo ja nie wiem, mi to tak bardzo nie przeszkadza, lubie jak robi w ten sposob ale wtedy gdy ja tez mam ochote, jak nie mam to troche gorzej .. ale bez sensu chyba wyrywac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzia żuc jego choć do mnie będziesz robic loda kiedy będziesz chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles34255267
Naprawde umyj cipcie i usiadz mu na gebie i rob tak do skutku moze sie ocuci jak zobaczy ze tez nie zawsze ma ochote lizac pierozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles34255267
ja mam tak samo tylko ja dostaje od swojej pani pierozka bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojo
haha dobre:D zrobię tak:D ledwo się przebudzi i usiądę na nim i tak codziennie przez kilka dni zobaczymy hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles34255267
chodzi o to ze ci jakas pusta mezatka napisala zebys go zpstawila,jak tak zrobisz pare razy to sie przekonasz czy mu na tobie zalezy tyylko majty zdejmij heheh i czysta cipeczke mu zafunduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
hmm ale czy serio faceci lubią minety robić? dodam że ja nie mam jakiś super mega odczuć z tym.. wolałabym więc nawet bez tego bo ja nic nie czuje no ale kara to kara wiec usiade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
Może nic nie czujesz podczas sexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
oczywiscie, ze czuje ale jest jeden warunek...moj facet musi mi wlozyc paluszek w pupe a czasami nawet dwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
głupi podszyw chodzi mi ze jak mineta jest to nie czuje jakis mega odczuc, sex jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
no tak widze na kafe na próżno takie pytania zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles34255267
ee tam zalezy kto sie wypowiada na idiotow nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego od nas oczekujesz? Porady jak polubić oralne pieszczenie faceta, żeby już nie musiał Cię zmuszać? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
24. chcialam sie dowiedziec czy to normalne ze on mnie tak traktuje.. czy sa tu faceci ktorzy tez traktuja tak swoje dziewczyny ale je kochaja albo dziewczyny ktore sa tak traktowane i zyja w milosci.. bo nie wiem czy jestem jednak zabawka dla niego czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tak mam, jestem w facetem juz 4 lata, ale nie jest tak, ze sobie siedzimy i on nagle "ssij go", tylko jak juz akcja zmierza w wiadomym celu to wtedy sie zdarza takie haslo...no ale on mi sie odwdziecza ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louiessse
Dla mnie nie jest to normalne. Mój facet nawet nigdy nie prosi o loda, po prostu czeka na mój ruch. Ja wiem, że on zawsze chce - jeśli ja też chcę, sama się do tego zabieram, nie było sytuacji żebym nie chciała, ale np jak mam okres, to nigdy o nic nie poprosi. Czeka na mój ruch :) szanuje mnie i tyle. I tak powinno być! Tak samo jak sama go proszę czasem by potraktował mnie bardziej ostro, przycisnął do siebie, pociągnął za włosy, to robi to a i tak delikatnie bo jak mówi, patrzy na mnie i na moje dobro i nie chce mnie skrzywdzić. Dziewczyny, jesteście śmieszne, że dajecie tak się traktować, a potem faceci patrzą na kobiety jak na dziwki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzia
bo ale mnie to podnieca, lubie ostry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louiessse
ludzia, to sie zdecyduj :) albo facet cię kocha i sami tak się bawicie, za obustronną zgodą, albo facet cie nie szanuje i zmusza do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×