Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolaa11a

na dzien matki syn dziwnie sie zachowal

Polecane posty

Gość Jolaa11a

niby zyczenia, wszystk ok i nagle jakos tak az mocniej przyciskajac mi szyje do siebie klepnal mnie w pupe... nic nie mowilam. Dzis... znowu to samo, niby w zartach... Czy sa jacys synowie czy mamy co maja podobnie? W sensie dwuznaczne zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem jak bym się zachowała w takiej sytuacji,mnie osobiście nic takiego nie spotkało,jednak jestem skłonna cię zrozumieć że jest to troszkę niezręczna i dość krępująca sytuacja. Nie wiem czy jest to normalne ale na pewno dość niepokojące,zwłaszcza to poklepywanie. Wydaje mi się że jest to problem szybkiego dorastania młodzieży,mój syn na przykład niejednokrotnie bez żadnego skrępowania pokazał mi się nago,wiem że sprowokował to specjalnie,nie wiem jak z nim o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa11a
a gdyby to teoretycznie nie byl Twoj syn, jak bys zareagowala na to, ze podniecasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia jak to wszystko wytłumaczyć ,ostatnio baczniej mu się przyglądam,obserwuję jego zachowania i reakcje na pewne sytuacje,jedno jest pewne że szybko rozwija się emocjonalnie jeszcze parę lat temu krępował się gdy np. podczas kąpieli wchodziłam do łazienki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa11a
Rozumiem, ale zadalam Ci nieco inne pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje że mamuśki same się podniecacie na reakcje waszych synów......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ale być może on tak uważa ja broń boże w żaden świadomy sposób nie prowokuję go do takiego zachowania,on jest w dość trudnym wieku,wychowuję go samotnie bez ojca,staram się być przykładną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes atrakcyjna? ubierasz sie modnie? to wystarczy nieraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jestem atrakcyjna?raczej tak,a ubiór,tak staram się ubierać modnie jednak nie wyzywająco i nie widzę w tym nic prowokującego. Wiele kobiet tak się ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj prosze @ cos ci napisze, tutaj nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zandalee-70@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast sie cieszyc ze ma Cie skarbie za Fajna laske.Niejedna by chciala by jej syn ja tak na luzaka potraktowal nie badz zacofana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściema grubymi nićmi szyta, komuś sie nudzi i to ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemysl o synu i spotkaj sie ze mna podniecaja mnie sexowne mamusie najnowszy3131@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×