Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc1988

Para i sex

Polecane posty

Gość gosc1988

On chce trójkątów, klubów i sexu przy innych parach. Ja raczej nie jestem na to gotowa. To zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo zle powinien cie w d**e kopnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc1988
Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym chciał trójkątów i seksu przy innych parach, ale żona nie daje się namówić chocisż nie jest to zdecydowane 'nie'. Może kiedyś się uda, a póki co mamy trójkąty ja+ona+dildo. Od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy takie trójkąty....ale ja się tego wszystkiego obawiam bo wcześniej on nie był wobec mnie do końca fer. I dlatego boję się podjąć takich kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób nic wbrew sobie. Jeśli chłopak będzie cię chciał zmusić do czegoś czego nie chcesz to zastanów się nad waszym związkiem. Ważne, żeby umieć mówić ''nie''. Dobry chłopak powinien zaakceptować twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Też o tym marzę, ale druga połówka nigdy się nie zgodzi. Gosc1988 jesli bys chciała, to byłbym bardzo chetny do Was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
Niestety ja nie jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Gosc1988, nie musisz byc gotowa. Jednak za jakis czas stwierdzisz jaka niemądra bylas. Orgie, trójkąty to cos pięknego. Wystarczy sobie wyobrazić. Oczywiście w realu potrzeba odpowiednich i zadbanych osob, należy sie stosownie zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1988
Kocham go,może i bym się z czasem zgodziła na to ale przeszkadzają mi jego wysepki. Nie był fer wobec mnie do końca....ale nie chodzi o zdradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepiej jest zabawa z drugą parą. Raz miałam seks w trójkącie ale nie był spełniony mój mąż. Dlatego powinien każdy być spełniony w takim seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Kobietki z tego tematu, a czy któraś z Was chciałaby mnie jako tego 3? Gosc1988, wybacz jemu te występki. Zobaczysz, ze warto spróbować tego seksu. Po co potem całe życie narzekać, ze sie nie spróbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 30
Z moim chłopakiem bylo to samo tez tak robil do czasu az sie przełamałam i naprawdę pomogło i jemu i mi teraz od czasu do czasu organizujemy takie spotkania i naprawdę warto mi to pokazało jak go kocham a on mnie polecam Ale pierw popatrz jak to jest porozmawiaj i innymi parami na portalach typu zbiornik detazone i innych Jeżeli go kochasz i on ciebie to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Ona30, zazdroszczę Ci bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość para my
My z mężem sprobowalismy z parą i samym facetem. Z parą byłoby fajnie gdyby nie tamten drugi facet miał tak malego że nie miałam z tego przyjemności a z drugim facetem było cudownie:-) to było z 10 lat temu teraz niby jesteśmy na zbiorniku ale nie ma tam nikogo realnego tylko sami bajkopisarze. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest jakaś para z kujawsko-pomorskiego i okolic Włocławka ma ochotę z puszysta parą to zapraszamy. Jesteśmy mobilni ale nie mamy lokum. Pierwsze spotkanie to raczej poznanie się więc nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego chłopaka bardzo kręci gdy jestem w trójkącie z bardzo dużo starszym facetem. Mógłby nawet być naszym dziadkiem. Mówi że mają dłużej twardego i większy wtrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj gosc1988 mam taki samo w moim związku od pewnego czasu tez kocham mojego męża i nie wiem co z tym zrobić i myślałec choc z drugiej strony bardzo lubimy sex ale ostatnio coś się wkrada w naszym życiu erotycznym i zastanawiam się czy się zgodzić czy to moze cos miedzy nami podkręći czy bardziej popsuje coraz częściej o tym myślę i nie wiem co robic A u was gosc1988 jak to jest rozmawiacie o tym co ty o tym myślisz poradz cos Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.14 podkręcić w waszym związku gdy przeżyjecie seks z wymianą partnerów oczywiście wszyscy razem nawet w obie dziurki. Pierwszy raz miałam do rozciagnięcia mnie seks z trójką facetów i mąż. Podniecenie męża było nniesamowite. Było nieziemsko pomimo że bolała mnie cipka. Ale widziałam że coś mężowi brakowało dlatego przeszliśmy na seks z drugą parą i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z zona szukamy pary na seks chetni pisac na wladek.wladek@adresik.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nikogo nie znajdziesz tu sa tylko tacy co duzo mowia a malo robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×