Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłyfacet dla Pani

relacja femdom zainteresowana?

Polecane posty

Gość miłyfacet dla Pani

Szukam relacji femdom, interesują mnie Panie . Po pierwsze interesuje mnie Twój intelekt sam należe do ludzi ponad przeciętnych i tylko tacy mnie interesują. Po drugie to że lubie być poniżany i w taki sposób traktowany nie znaczy że w każdej sytuacji tzn. Jeśli dzwonisz piszesz pierwszy raz należy pamiętać że po drugiej stronie jest człowiek dopiero gdy spodobamy się sobie nawzajem można otworzyć swoje umysły i dusze. Po trzecie nie mam zamiaru pisać w nieskończoność i rozmawiać przez telefon krótki kontakt i spotkanie (na kawie co pozniej będzie zobaczymy) chce poznać kogoś z pasującymi preferencjami może na raz a może do długiej i owocnej przyjaźni. Pewnie i tak nikt tego nie przeczyta, ale zobaczymy. Reszta na kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze interesuje mnie Twój intelekt sam należe do ludzi ponad przeciętnych xxxx xxx xxx Więcej pokory chłopcze. Bo z takim mniemaniem, to żadna prawdziwa Domina cie nie zechcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw kawa i ocenisz jak fabułę na targu? Słabo z tym ponadprzeciętnym intelektem skoro najważniejszy jest wygląd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobyłę *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce brzydkiej dominy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×