Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks mężatki za kasę

Polecane posty

Gość gość

Czy któryś z was płacił za spotkanie tzn za seks z mężatką. To mój pierwszy raz i nie wiem czego mam się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spodziewaj się, że jak klientowi powiesz, że cię głowa boli to nie będzie kasiory tylko wp*****l od alfonsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem taki przypadkowy sex z mężatką. Tylko że trudno powiedzieć czy za kasą czy nie. Poznaliśmy się i rozmawialiśmy na pewnym forum z obiektami z Spa z strefą odnowy biologicznej. A po jakiś 3 miesiącach zaproponowałem wspólny pobyt obiekcie SPA z Sauną z basenem i jakuzzi. Ja co prawda zafundowałem cały taki 2 dniowy pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ją pieprz^łeś w saunie czy jakuzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Apartamencie na małżeńskim łóżku ale w saunie również. O tym że jest żoną dowiedziałem się dopiero na koniec. Zanim doszło do spotkania była niby rozwiedzioną. Teraz to już nie ma dla mnie znaczenia. Kontakt utrzymujemy dalej. A sprawa rozwodowa jest w toku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatka, czy nie, d***** to d***** i tyle. Płacisz, dostajesz co chciałeś i s********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby tak!! Lecz gdybym wcześniej wiedział że Ona nadal jest mężatką. To może nie doszło by do spotkania. Chociaż trudno mi to do końca stwierdzić. Nie ukrywając Ona spodobała mi się. Ja jej też. Teraz przynajmniej wiem że rozwodzą się z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W saunie nie za ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem ciepło jest, Lecz jak wiadomo ciało człowieka chłodzi się samo. A w saunach są różne temperatury od 45 do 100 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd i to właśnie sex w saunie sprawił nam zdecydowanie większą przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę nie na temat. Ja np wczoraj przypadkiem spotkałem się z koleżanką, która partnerów miała sporo. Lecz jak do tej pory nie miałem szans nawet jej czule przytulić czy pocałować. Lecz wczoraj gdy robiłem zakupy w Markecie spotkałem ową koleżankę. Zaprosiłem ją na kawę porozmawialiśmy sobie. Związku z tym że miała spore zakupy spytała czy mam czas by pomóc jej zaniesieniu zakupów do mieszkania. A że czas miałem z chęcią jej pomogłem. Po krótkiej rozmowie na miejscu. Sam nie wiem jak się to stało ale Ania usiadła mi na kolanach i namiętnie pocałowała. Także aż gorąco mi się zrobiło. A moja męskość momentalnie zesztywniała. Najwidoczniej poczuła to i spojrzała swym tajemniczo uwodzicielskim wzrokiem. Zrzuciliśmy z siebie ubrania szybki wspólny prysznic. Kochać już zaczeliśmy się w łazience Ja normalnie byłem w szoku tak szybkim przebiegiem sprawy. A w jej oczach widziałem pożądanie i podniecenie. Był to chyba najcudowniejszy sex w moim życiu. A ponad to Anna pozwoliła bym zakończy w jej wnętrzu. Po wszystkim poprosiła bym został jakiś czas w jej grocie rozkoszy. Sam nie wiem co teraz myśleć.Gdyż moje uczucia są coraz większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07" Sam nie wiem co teraz myśleć.Gdyż moje uczucia są coraz większe." Ja ci powiem co teraz masz myśleć. Otóż myśl ile koniobijców łyknęło twoje kity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał seks taki jak mąz tej mężatki walił gościa w srake tyle w temacie zona wtedy foty robiła i filmik nagryywała buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×