Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawy w łóżku...

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj nie mogę się doczekać aż moja Pani dziś wróci z uczelni....zmęczona...mało spała dzisiaj i chętnie to wykorzystam ... często w nocy kiedy śpi a ja nie mogę zasnąć...zaczynam ją pieścić...wsuwać mokre paluszki pod majteczki i po kilku minutach czuję jak jest bardzo wilgotna...wtedy głębiej jeszcze paluszki wchodzę w nią, zaczyna się delikatnie budzić i zanim się orientuje wsuwam się w nią do samego końca, wtedy zaczyna wypinać swoją pupę, wtedy moja usta już wędrują w jej cudownie mokrą cipkę, że po chwili obracam ją nad sobą, ona trzymając w ustach mojego nabrzmiałego penisa, czuję jak mój języczek przesuwam między jedną i drugą soczystą dziurką, wsuwając go okazyjnie do środka...trzymając go w ręku i posuwając w jej usta kończę w jej ustach. Nad ranem oczywiście mi zarzuca że ją wykorzystuję i jako to ona jest nieświadoma ale cały w tym urok :) W sumie trochę pobocznie wyszło, chyba bardziej napisałem to żeby się nakręcić, jednak chciałem zapytać Was o jakieś zboczenia który dopuszczacie się w łóżku...pamiętam kiedyś jak zacząłem wsuwać jej majteczki w cipkę...a potem zacząłem wsuwać swojego penisa...bardzo ją to podniecało...nie dysponujemy żadnymi zabawkami erotyczn. gdyż nie są potrzebne, acz kolwiek chciałbym żeby każdy seks był wyjątkowy i różny od poprzedniego tzn. zaskakujący i nieprzewidywalny dla niej... chetnie posłucham waszych opowieści, zboczeń, perwersji które rozpalają was do wrzenia....co takiego robicie czego nie spodziewają się wasi partnerzy/partnerki ? Jakie nietypowe pozycje rozbudzają w was szaleństwo ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba jak głowę swojej kobiety wyciągam na skraj łóżka...ona leżąc na plecach, głowę ma odchyloną w moją stronę, trzymając ją za piersi wsuwam się w jej usta. Też się jej to bardzo podoba. Lubię też czasem gdy stoimy naprzeciwko siebie wsuwać się w nią właśnie na stojącą od przodu. Widzę jej zdziwienie i zaskoczenie, wtedy trzymam jedną reką, jej dłonie w górze i przysuwam się do ściany żeby później ją ostro pierdolić w mokrą cipeczkę. Bardzo ją to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, proszę o odzew, fajny temat, szkoda żeby umarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×