Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saperstein25

Zapraszam dojrzałe

Polecane posty

Czy jest tutaj jakaś Pani w wieku 30-45 która miałaby ochotę wymienić się doświadczeniami i fantazjami na mailu? Ja mam 25 lat. zapraszam, mail w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecinko,zaproponuj cyberek swoim smarkatym rówieśnicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jakie tu wszystkie dorosle. z zycia wiem, ze te starsze bardziej szaleja niz malolaty. ale tak to wszystkie porzadne. obluda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, szaleja ,ale w życiu ,a nie w cyber przestrzeni. Po co uprawiać fikcję, jeśli można w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodemu facetowi jednak nie jest łatwo uwieść starszą w realu. Raz że gęsto zajęte dwa niezainteresowane a trzy ciężko wyczuć zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamilla
Sama mam dużo młodszego kochanka i wcale nie planowałam tej znajomości, to się po prostu stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd Ty jestes Saperstein?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz, jeden lubi w realu inny w sieci. sa jeszcze tacy, ktorzy na zywo takich rzeczy nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jest mała szansa na coś w realu ot tak, myślę ze od znajomości w sieci dobrze jest zacząć, to punkt zaczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubafanatyk
Witam. Jestem 25 letnim, wysportowanym, kulturalnym, dbającym o siebie mężczyzną. Anons ten jest stworzony dla zadbanych Pań szukających doznań errortycznych jak i seksualnych, chcących spełnić swoje pragnienia, zachcianki i żądze. Uwielbiam się kochać i zaspokajać drugą osobę. Wiem jak zaspokoić Twoje potrzeby i jestem otwarty na propozycję. Oprócz seksu mogę zapewnić wspaniały wieczór, czy też wyjście na romantyczną kolację. Zapewniam najwyższą dyskrecję i zadowolenie nawet dla najbardziej wymagającej Kobiety. Z niecierpliwością czekam na Twój telefon.571424989 pozd.kuba skype kuba123144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny na maksa
Jestem chętny na cyberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Orange 1496
Saper wieczorem odezwę sie do Ciebie przyjacielu mój kochany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np dlatego że młode bardzo często nie wiedzą czego chcą, nie zrozum mnie źle ale wiem ze znajomość z dojrzała będzie na jasnych zasadach dla nas obojga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat jest dość skonkretyzowany, jeżeli chodzi natomiast o związki starszego faceta i młodszej kobiety to zazwyczaj udana recepta na sukces ale póki kobieta nie wie czego chce to jest ciężko, parę razy się rozczarowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×