Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chlopak20

Antykoncepcja Po, ciąza.

Polecane posty

Gość Chlopak20

Witam. Mam pare pytan odnosnie antykoncepcji PO oraz pewnych sytuacji. Otoz.. Dzisiaj wraz ze swoja partnerka zdecydowalismy sie na zblizenie. Otoz, najgorsze w tym wszystkim jest to ze partnerka miala dni płodne. W kalendarzyku ( Ktory jest dosc popularna aplikacja na telefon, wiem rowniez ze nie do konca poprawnie wylicza) pokazuje ze dzis jest dzien najbardziej płodny. Otoz moje pytanie. Kochalismy sie bez zapezpieczen. Jednak stosowalismy stosunek przerywany. Ja nie doszedlem w srodku, jednak slyszalem o tym ze płyn ejakulacyjny u faceta moze posiadac plemniki zdolne do zaplodnienia. Czy jest to mozliwe, aby moja partnerka zaszla w ciąze mimo ze nie bylo wewnetrznego wytrysku ''własciwiego'' nasienia? Chcemy kupic tabletke ''PO'' jednak wiemy, ze wiąze sie to ze skutkami ubocznymi, ktorych chcielibysmy uniknac. Jesli ktos moglby mi odpowiedziec na pytanie, to bylbym wdzieczny. Pomożcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłóż odkurzacz i wyssaj. Powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na czat netporadnia.pl, dowiesz się wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zadzwonić 58 6 915 915 (dziś do 22:00) - odpowiem na Twoje pytania. Rozmowa anonimowa. Możesz też wysłać email na kontakt@netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbusie popytaj dziadka kiedy wchodzi się do piz.y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×