Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak krwawienia podczas 7 dniowej przerwy

Polecane posty

Gość gość

Witam, Od 6 lat stosuje antykoncepcje doustna, mialam raz zmieniane tabletki. Zawsze w 7 dniowej przerwie wystepowalo krwawienie z odstawienia tabletek, natomiast tym razem to sie nie zdarzylo. Jest juz 9 dni od momentu odstawienia tabletek, od wczoraj zaczelam brac nowy blister, bo 7dniowa przerwa juz sie skonczyla, jedyne co miałam to skrzep krwi w drugim dniu po odstawieniu, i nic wiecej sie nie pojawilo,zadnych bolow brzucha. Zaznaczyc musze,ze w drugim tygodniu brania tabletek wymiotowałam i jedna tabletka nie została raczej wchlonieta, oprocz tego bralam tabletki o roznych porach z racji rotacji w pracy, Czy to moglo zaburzyc i wplynac na to,ze teraz niepojawil mi sie okres czy moze byc to ciaza?:-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a test zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym czasie się bzykałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro biore pod uwage ciaze to chyba jasne,ze uprawialam seks wtym czasie. mam stalego partnera,wiec to normalne. Dodam jeszcze ze przez te 6lat brania tabletek bralam roznie tabletki o roznych porach i zawsze mialam krwawienie w przerwie 7dniowej, i nie zaszlam ani razu w ciaze. Czy tym razem ta nie wchlonieta jedyna tabletka mogla wplynac na to,ze krwawienie nie wystapilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dlatego nie wystąpiło, że coś się mogło nie wchłonąć tylko nie wystąpiło, bo nie wystąpiło czasami sie zdarza. Jeśli brałaś tabletki o różnych porach to zastanawiam sie czego testu nie zrobiłaś. Tutaj nie ma wróżek żeby ci powiedzieć co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×