Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak okresu podczas przyjmowania tabletek placebo Naraya Plus.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od 9 miesięcy przyjmuję tabletki Naraya Plus i szczerze mówiąc, już dawno powinnam poprosić ginekolog o zmianę tabletek. Nie było jeszcze ani jednego miesiąca, w którym nie martwiłabym się brakiem oczekiwanego okresu. Ostatecznie, ten przychodził, ale opóźniony- powinien się pojawić 2, 3 dnia przyjmowania tabletek placebo, a przychodził dnia 4 i trwał do 2/3 dnia przyjmowania różowych tabletek z nowego blistra. Każdy miesiąc oznaczał martwienie się nieplanowaną ciążą. W tym miesiącu sytuacja jest podobna, jutro będzie 4 dzień tabletek placebo, a okresu ani widu, ani słychu. Nie to, że jeśli teraz jestem w ciąży, to mogłabym jakoś na to zaradzić, ale jeśli nie jestem, to wolę być raczej o tym przekonana i być spokojna. Moje pytanie brzmi: Czy jest taka możliwość, że okres się nie pojawi wcale, ale przyczyną nie będzie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że tabletki przyjmowane były prawidłowo, nie wymiotowałam, nie miałam biegunki, tylko czasami o godzinę za późno zdarzało się przyjąć, ale wg ulotki nie stanowi to problemu. Miesiąc temu nie przyjęłam jednej tabletki, ale postąpiłam zgodnie z ulotką i chociaż miałam 3/4 tygodniowe plamienie, to właściwy okres się pojawił, więc nie sądzę, by obecna sytuacja była jakkolwiek spowodowana tamtym zdarzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś iść z tym do lekarza, nie wiem czy to jakaś poważna nieprawidłowość ale może tam jest za duża dawka hormonów dla Ciebie. Ja miałam podobnie i trochę mnie to stresowało, ginekolog zmieniła mi tabletki na belarę i jest ok. Może jesteś bardzo szczupła tak jak ja i dla Ciebie akurat te tabletki mogą być za silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×