Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zanie poko j ONA

BUSYNIOWE UPLAWY CZESTE :/

Polecane posty

Gość zanie poko j ONA

przy podcieraniu takie bardzo geste jak kozy przy przeziebieniu :/ dosc ciagnace sie, nic nie boli, nie piecze nie swedzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za nie po kojona !
ailo byc BUDYNIOWE :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
może to początek infekcji, albo nic takiego. trudno stwierdzić. przy upławach pomaga lactovaginal, to probiotyk dopochwowy, może warto spróbować na razie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zummmaska
Nie wiem czy on pomoże, mysle ze i tak powinnas po prostu iśc do ginekologa. Tez tak mialam, ze to wszystko przechodziłam a potem musialam brać antybiotyk. Ale lekarz powiedział mi wtedy ze jak coś tylko zaczyna sie u mnie dziac to zeby kupowała od razu globulki Hexagyn duo. I rzeczywiscie jak tylko mam jakies dziwne uczucie swedzenia to od razu ją "aplikuje" i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie sama zauważyłam po sobie ze takie dopochwowe probiotyki sa o wiele skuteczniejsze. Wieć mysle ze jesli kiedys odpukac znowu złapie mnie tego typu infekcja to własnie zakupie t globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosssowa
Ja tylko Hexatiab. Tak naprawde to jedyne globulki które pomagają przy tego typach dolegliwosci, wiec ja bym sie nie zastanawiała nad niczym innym tylko kupiłabym na Twoim miejscu te globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty skąd wiesz że to tak naprawdę jedyne globulki które pomagają-wypróbowałaś wszystkie jakie są? do autorki: masz tak cały czas czy tylko przez jakiś czas w miesiącu? może to śluz płodny?? jak masz wątpliwości to przejdź się do lekarza. A póki co możesz stosować probiotyki ginekologiczne-nie są to JEDYNe które pomagają, ale są skuteczne i sprawdzone.Spróbuj invag przez 7 dni, najlepiej na noc, gdyby doszło swędzenie dobry jest clotrimazolum krem.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budyniowe upławy? Może to jest śluz płodny, jeśli nie towarzyszy im pieczenie i swędzenie, to ja bym się nie przejmowała. Przy infekcji leki bez recepty moim zdaniem nie działają, a leczenie domowymi sposobami tylko pogarsza sytuacje. Nie zaszkodzi kuracja probiotykiem invag o którym pisze moja przed mówczyni, sama go stosuje profilaktycznie np. po basenie, w podróży, skutecznie kolonizuje pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zwolenniczką leczenia infekcji intymnych właściwymi lekami przepisanymi przez ginekologa. Podczas takiego leczenia mój partner zawsze leczy się razem ze mną. Po ostatnim leczeniu jakieś pół roku temu ginekolog polecił mi codziennie stosować provag żel, odkąd się nim na noc smaruje nie mam podrażnień intymnych czy upławów, taka profilaktyka mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie dziewczyny,nie wiem czy takie domowe sposoby sa naprawde na tyle skuteczne zeby zadzialały przy tego typu problemach. Ja dlatego wole jednak kupić kapsułki Hexatiab bo wiem ze zadziałaja na tyle skutecznie zeby jednak szybko zwalczyc taka infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, tutaj takie kapsułki moga pomóc, albo własnie trzeba pojawić sie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz kilka z nich przerobilam ale i tak ostatecznie sprawdza sie Hexagyn duo. Naprawde dziewczyny kupcie go sobie, bo jest bez recepty i daje rade w takich dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest on do kupienia bez recepty, wiec mam ją zawsze w domu. Człowiek juz po prostu tyle przeszedł, ze jest mądry i wie jak sie zabezpieczyć w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze kupić Hexatiab, ale w kapsułkach. Warto pamietac zeby przyjmowac je przez minimum 7 dni, ale juz działo po 3 dniach i daje rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie najlepiej jest iśc do lekarza , ale jesli wizyta nie może odbyć sie od razu polecam Wam doskonałe kapsułki Hexatiab, które w tym przypadku naprawde doskonale poradzą sobie równiez z takimi dolegliwościami. DO tego zawieraja w swoim składzie srebro jonowe i kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno polecam teraz na takie problemy natury grzybicznej globulki Hexagyn duo które spokojnie wlasnie mozecie kupić bez recepty, naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie infekcje mam nieraz po zastosowaniu tamponow mam podrażnienia i nie bardzo wiem jak sobie z nimi poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te podrażnienia może nie koniecznie po tamponie, może po prostu po miesiączce masz osłabioną florę i odczuwasz dyskomfort. Wystarczy wtedy zaaplikowac np Lactovaginal, probiotyk przywróci równowagę mikroflorze pochwy i wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×