Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża przy tabletkach i miesiączce

Polecane posty

Gość gość

Witam, Czy ktoś miał, słyszał o sytuacji bycia w ciąży mimo regularnych krwawień przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych ? Od tygodnia bolą mnie jajniki, czuje że 'coś' porusza mi się w brzuchu, jestem osłabiona i np. Dziś po jajecznicy miałam mdłości. Po ostatniej ciąży po pół roku zaczęłam przyjmować tabletki, mija już pół roku odkąd regularnie je biorę i wszystko jest jak w zegarku. Może to torbiel? Ale skąd te ruchy w brzuchu ( tak wogule to musiałaby być duża ciąża żebym coś czuła). Kurczę mój gin jest na urlopie do połowy pazdziernika, a najbliżej znalazłam innego za tydzień ale serio mam już mętlik. Jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam się z tego typu sytuacje, jedynie słyszałam tzw "urban legend" każdy coś takiego mówił, ale to było na podstawie "znajoma mojego znajomego". ja równiez stosuję od pewnego czasu antykoncepcję, dodatkowo o niższej zawartości hormonów, wiec spokojnie, nie ma co się przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuje microgynon 21 to chyba nie jest nowej generacji.. A może to jakieś pasożyty? Kurczę martwi mnie jeżeli by była ciąża i przyjmowanie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty jestes kobieto poważna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doczytaj sobie ulotkę. Mdłości są na porządku dziennym przy tabletkach a wzdęcia możesz mieć od jedzenia. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 , z wzdeciami nie mam problemu.. martwi mnie ciągły ból jak na miesiączke obu jajników do tego mdłości i uczucie poruszania w brzuchu. Biorę tabletki od ładnych paru lat a nigdy nie miałam takich objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lille Guest
Też mam problem.. Biorę tabletki jednoskładnikowe dla osób które nie mogą przyjmować estrogenów(Limetic) przez 2-3 miesiące miesiaczkowałam normalnie a w tym miesiącu nic. Tylko ból brzucha tak jakby miała być lada dzień ale nic. Testy chyba ze trzy robiłam i wszystkie negatywne. Śluz gesty,mleczny lekko żółty.. To chyba raczej nie ciąża? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież przy 1 skladnikowych nie występuje krwawienie... na poczatku może byc nieregularnie ale z zalozenia ma nie wystepowac wcale Do autorki- chyba coś sobie wkręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lille Guest
Czytałam że może być albo nie musi jak piszesz albo też nieregularne. Czy taki ból brzucha jak przed miesiaczką jest wtedy normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie magnez, pewnie masz takie skurcze brzucha, czasami jelita tak pracują. Magnez nospa i powinno pomóc. Do giną idź, do rodzinnego też. Owszem, jest sporo ciąż po tabletkach, ale coś mi się zdaje ,że nie u Ciebie. Test zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×