Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaniepokojony

Czy Będę Ojcem ???

Polecane posty

Gość Zaniepokojony

...Jestem w dość trudnej sytuacji,wiem ,ze takich jak Ja jest multum ,ale musze wiedzieć na 100% wiec prosze o szcerość i prosze mi nie wkrecać śrub bo jestem taki ze sie naparwde potne... ...a wiec... kochałem sie z moją dziewczyną 1 dzien przed rozpoczęciem okresu ,użyłem prezerwatywy a wytrysk nastąpił poza jej macicą (nie skonczyłęm w niej(jak zawsze))... Po kilku dniach okazało się ,ze mojej dziewczynie spóźnia sie okres i dziś jest to juz 7 dzień (ona ma 17 lat) czy powinienem poważnie myśleć juz o kupnie wózeczka??? ;] prosze o odpowiedź z góry thx...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
nie mamy dobrych wiadomosci statystycznie nawet 76 % takich przypadkow to ciaza ale masz jeszcze szanse oczywiscie na wszelki wypadek zacznij zbierac na wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Po pierwsze, primo: nie macicą, a pochwą. Po drugie, primo: jeżeli gumka nie pękła, nie zsunęła się, ani nic z tych rzeczy, to czym się matwisz? Stosunek był z prezerwatywą, w dodatku nie do końca...nie, raczej nie jest w ciąży :-). Spokojnie, może ma nieregularne cykle? Mi niekiedy okres spóźniał się nawet 2-3 tygodnie... :) Też miałam schizy, że mogę być w ciąży jak używaliśmy gumki, ale to była tylko wyobraźnia, bo żadnych nieprzewidzianych wypadków nie było. Pozdrawiam i nie przejmuj się, bo nie ma czym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest ale
17 latki niestety czesto wpadaja, organizm hormonalnie niestabilny i zadna gumka nie pomoze jak pech to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Jednak bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu spóźnia się miesiączka, a chłopak martwi się bez potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojony
thx za odpowiedzi naparwde teraz dodaliścuie mi otuchy bo ami rozumiecie ze w moim wieku (18 lat) nie ciekawie sie zapowiada takie życie z dzidziusiem co nie zmienia faktu ,ze nei chce miec dzieci bo chce i to bardzo bardzo ,ale jeszcze nie teraz a w dodatku chce być do konca z moją obecną partnerką ,a jeśli przeżyjemy to co etraz nas spotkało to jestem pewien ,ze nasz związek się tylko umocni !!!:) thx jeszce raz wielkie p.s. czekam na dalsze komentarze ,chętnie poczytam na ten temat wiecej tzn. jak sie najlepiej zabespieczać ... a moze nawet jak żyć w zwiazku ,aby było nam obojgu dobzre:) obeicuje ze bede tutaj wpadał:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewq
Najlepiej zabezpieczać? Ja po wpadce z gumką i Postinorze zdecydowałam się (choć niechętnie) na pigułki (mam 19 lat). Nie mam żadnych skutków ubocznych, miesiączki jak w zegarku, bezbolesne, krótkie. No i ogólnie jest lepiej, chociaż potrzebowałam dużo czasu i namysłu, zanim się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli dziewczyna chce i może
to pigułki. ale to powinna być jej propozycja, bo to jej organizm. a ty się naucz budowy kobiecych narządów płciowych zanim się zabierzesz za seks:0 skąd taka niewiedza? ja bym się wstydziła zapytać na twoim miejscu... wpisz w google "antykoncepcja" i czytaj, czytaj, czytaj... "musze wiedzieć na 100% " to zróbcie test i idźcie do lekarza a nie tutaj pytaj, jeśli to ma być na 100% "jestem taki ze sie naparwde potne" proponuję psychiatrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletkiiiiii
tabletki i jeszcze taz tabletki!!za wczesnie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojony
he ludzie ... przyznaje ze wasze pierwsze odpowiedzi do tego postu były sensowne ,ale teraz msuze stwierdzić ,ze jedziecie mi wyrzutami ,a nie wiem za co?:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany zaniepokojony nie robimy Ci wyrzutów. poprostu stwierdzamy, ze dobrze by bylo pomyslec o tabletkach zyczliwie Ci to doradzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojony
hehe oK obiecuje ,ze jeśli sprawy ułożą się po naszej myśli (wynik testu = negatywny) to rozpoczne pertraktacje z moją partnerką:* thx za all coments ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×