Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

binka86

czy jest szansa na ciaze?

Polecane posty

Witam... Mam 28 lat i razem ze swoim partnerem zaczęliśmy starania o dziecko. Moje cykle z ostatniego roku to 30 30 30 30 30 30 30 30 30 38 34 32. Kiedyś miałam dużo śluzu plodnego a teraz od dwóch mięsiecy w ogóle go nie zauważam. Ostatni okres miałam 27 kwietnia a nasze zbliżenia były w dniach 6,7,11,12,16,17,18,19 (d c). 13 i 14 maja czułam kłucie w jajniku jak co miesiąc na owulacje... Jak myślicie czy są szanse na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wczesnie zeby t stwierdzić. nawet test mo byc za wczesnie. musisz poczekać do miesiączki jeśli bedzie to wiadomo jesli nie bedzie (2 tyg spóźnienia) to wtedy test. śluz to nie jest jakiś wiarygodny wskaznik ciąży lub jej braku. cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodziło mi o śluz w trakcie owulacji dni plodnych... Kiedyś miałam, od dwóch miesięcy nie zauważam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Może do tej owulacji nie dochodzi może blokujesz się psychicznie. Myślę że ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem... Jak się badalam podobno wszystko jest w porządku... Teraz jestem dwa dni przed okresem i od kilku dni mam takie lekkie klucia w jamniki jak na owulacje zawsze tak miałam... Dodatkowo zawsze na okres strasznie bolą mnie piersi a teraz nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×