Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mogę być w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość

Bo mam taki problem pare miesięcy temu okres miałam co 25 dni raz miałam tak że tego 25 dnia co miałam dostać okres miałam plamienia i na następny dzień dostałam normalnie następny okres miałam w 26 dniu następny w 27 i ten ostatni w 28 dniu a teraz spóźnia mi sie 1 dzień brzuch mnie boli jak na okres pryszcze mi wyskoczyły i nie mam do tego taki biały śluz ale on był za każdym razem jak miesiączkę miałam miec a cały czas używany prezerwatywy tylko że właśnie ostatnio nie wiem jak to sie stało prezerwatywa została we mnie i odrazu ją wyciągłam ale poszłam jeszcze pod prysznic wyplukac. i nie wiem teraz czy zaszłam w ciążę czynię może którąś z pań tak miała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będziesz w ciąży a na drugi raz radze uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli na teście wyszło mi tak 1 filetowa kreska na literce c a taka jasna różowa na literce t to znaczy że jestem prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyszły dwie kreski, nawet jeśli bardzo słabo, to znaczy, że jesteś w ciąży. Współczuję, bo widać, że nie chcesz tego dziecka. I na przyszłość - wypłukiwanie nic daje. Trzeba się porządnie zabezpieczać, ale czasami i to nie pomoże. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyszły dwie kreski, nawet jeśli bardzo słabo, to znaczy, że jesteś w ciąży. Współczuję, bo widać, że nie chcesz tego dziecka. I na przyszłość - wypłukiwanie nic daje. Trzeba się porządnie zabezpieczać, ale czasami i to nie pomoże. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze ta druga kreska wyszła dopiero po jakims dłuzszym czasie to bez obaw,ale jak rownoczesnie to raczej ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×