Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Zwiekszony twardy brzuch... Jakieś dziwne uczucie tak jakby pękające bąbelki? Seks tylko anal i 2 tyg temu normalna miesiaczka POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby skąd ciąża? Sperma trafiła do pochwy? Wzdęcia masz najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiem czy trafila :-\ Partner jest ostrozny ale cholera wie... Albo po prostu wariuje bo boje sie ciazy .ginekologa mam dopiero na za tydzien. BOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro miałaś 2 tyg.temu okres to teraz masz dni płodne. Gin i tak ci w temacie ciąży nic póki co nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal byl tylko w dni nieplodne. Mam nadzieje ze to tyllo wzdecia, nw pierwszy raz mam takie uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zabezpieczaliście się czy też koniec był w środku? Ile czasu minęło od tego współżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieodpowiedzialnie bez zabezpieczenia :-( 25.06. 2dni pozniej okres normalny 01.07. W czasie okresu i 08.07 dni nieplodne juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdajesz sobie sprawę że sperma mogła spłynąć do pochwy po stosunku? kiedy masz miec okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27-28 zawsze regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
którego? 27-28 lipca? Jeśli tak to nie ma mowy o ciąży bo dopiero teraz masz dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szybciej tez nie moglam zajsc prawda? Bo przeciez okres jest zaprzeczeniem ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest. W ciąży mogą występować jedynie plamienia. A dni płodne jak wyznaczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie było mi to potrzebne, więc nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina 21
Hej ostatnią miesiączkę miałam 28.06 a kochałam się bez zabezpieczenia z chlopakiem do końca od 10.07 do 15.07 a dzisiaj powinnam dostać miesiączkę a jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych dniach mogły występować dni płodne, więc ciąża jest możliwa. Apeluję do kobiet. Wyznaczajcie sobie fazy cyklu! będziecie wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia a w które nie. Do pomocy można kupić tester na ślinę albo komputer cyklu. Mamy XXI wiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które z tych urządzeń polecacie bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm według mnie obydwa są godne polecenia, aczkolwiek ja się zdecydowałam na cyclotest 2 plus, czyli komputer cyklu. jestem bardzo zadowolona. Poznałam świetnie swój cykl i dzięki temu możemy zaplanować współżycie tak, ze nie zajdę w niechcianą ciążę. Mogę też wychwycić wszelkie anomalie związanie z cyklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×