Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to ciąża ?

Polecane posty

Gość gość

OD razu przejdę do rzeczy , miesiączki mam nieregularne , uprawiałam seks dzień po miesiączce czy mogę zajść w ciążę ? Proszę pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie wiem, co dla Ciebie oznaczają "nieregularne miesiączki". Jeśli różnice między poszczególnymi cyklami nie przekraczają 7 dni, to masz regularne miesiączki.Tak więc, jeśli okres występuje zawsze co 20-27 dni, albo 30-37 dni, albo nawet 40-47 dni, to jest regularny! Niezależnie od tego, przekonanie, że pierwszy dzień po miesiączce jest niepłodny, to bardzo głupi mit i nie wiem, kto to wymyślił.Ogólnie przyjmuje się, że pierwszy dzień płodny to najkrótszy cykl danej kobiety-21 dni.A zatem, jeśli kobieta ma cykle 28-dniowe i 6-dniową miesiączkę, to jak najbardziej może zajść w ciążę 7 dnia, czyli "pierwszego po miesiączce." A jeśli ma cykle krótsze, to nawet w trakcie okresu.Na pewno bezpieczne są tylko pierwsze 3 dni krwawienia.Ale to tylko teoria.Żeby wiedzieć na pewno, kiedy możesz zajść w ciążę, powinnaś obserwować swoje ciało! Najłatwiej można to robić przy użyciu mikroskopu na ślinę.Wystarczy napluć na szkiełko i od razu wiesz, czy to Twój dzień płodny czy też nie.A teraz zrób test ciążowy-14 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×