Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dni płodne i niepłodne

Polecane posty

Gość gość

Drogie Pani czy mozecie mi powiedziec jak wyliczyc dni plodne oraz nieplodne przy cyklach 24-29 dni a miesiaczka od6-7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie mozemy. Bo masz nieregulane cykle. I skad mamy wiedziec czy akurat Twoj cykl ma 24 czy 29 dni?obserwuj swoje cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyj kalkulatora dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jej to da durna babo? Jak w nim poda ze ma np. 24 dniowe cykle a cykl sie przedluzy i bedzie trwal 29 dni to i tak jej nie poda prawidlowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badaj śluz,i obserwuj swoje ciało,ja wiem kiedy mam dni płodne,nawet czuję jak idzie jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie są to jakieś bardzo nieregularne cykle, ale dni płodnych się nie liczy a wyznacza. Jeśli masz z tym problem, to możesz sobie kupić tester na ślinę np Afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla19173
hej od trzech dni mam śluz przejrzysty troskę ciągnący sie! Ale godzinę temu zauważyłam że jest przezroczysty trochę ciągnący się i jeszcze troche białego było! O czym to może świadczyć? Dodam jeszcze że wczoraj robiłam test owulacyjny i wszyły słabe dnie kreski a dziś s ą już mocne dwie czy to znaczy że będzie jutro owulka? już się pogubiłam z tymi śluzami a chce zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×