Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anieczka_poznan

dobry lekarz w poznaniu

Polecane posty

witam szukam jakiegos dobrego lekarza z poznania. czy zna ktos jakis dobry gabinet ginekologiczny prywatny? chodzi konkretnie o to ze staram sie o dzidzie (dlatego mi zalezy) no i jesli tak to ile kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrylekarz
Hej! Ja znam Piotra Jędrzejczaka, ul. Polanka 16, tel. 0 601 820 212.Sami z mężem do niego chodzimy w tej samej sprawie. Wizyta w granicach 100-120 zł, zależy jakie masz robione badania. jesli ktos zna innego dobrago lekarza, równiez prosze o opinię - tez jestem z Poznania Pozdrawiam i zycze Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawach starań polecam panią profesor Warenik-Szymankiewicz. Wizyta prywatna kosztuje sporo 150-200 zł., ale pani profesor kieruje do siebie do kliniki na badania na 3 dni i wtedy za nic się nie płaci, a badania macie wszystkie wykonane. Pani profesor jest wspaniałą kobietą i świetnym fachowcem. Podaję namiary: (0-1) 820-52-57 przyjmuje we wtorki i w środy w godz. 13-18 i wtedy też trzeba dzwonić, żeby umówić się na wizytę. Gabinet mieści się na os. Kosmonautów 1/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze ja
A ja polecam profesora Stefana Sajdaka z Polnej. Wizyta w prywatnym gabinecie kosztuje 100zł. Przyjmuje na Jawornickiej 14 w poniedziałek i środę. Tel do gabinetu /061/ 8101724 , najlepeij dzwonić po 14. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum Medyczne Mafro-Med - mają sporo fachowców. Ja znalazłam tam dla siebie odpowiedniego ginekologa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×