Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ellaone

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie 13.06 uprawiałam sex z moim chlopakiem (był to pierwszy raz) akurat byłam dzień po okresie więc miałam dni płodne. Dzień póżniej 14.06 również uprawialiśmy sex i mój partner ani 13.06 ani 14.06 nie doszedł we mnie. 3dni póżniej dla bezpieczenstwa zażyłam tabletkę ellaone i nic mi po niej nie było. A teraz okres spóźnia mi się 2 dni i co o tym myślicie? :/ Bo nie chciałabym nieplanowanej ciąży a strasznie się już tym wszystkim denerwuję, tylko proszę bez hejtów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwuj się tylko otwórz ci/pę niech cię przedmucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłam o normalne odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wypowie sie ktos jeszcze? Bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletka Po
Pigułki antykoncepcji awaryjnej nie są w 100% skuteczne. Istnieje możliwość, że do owulacji doszło przed zażyciem pigułki antykoncepcji awaryjnej. Największe szanse powodzenia daje zażycie pigułki antykoncepcji awaryjnej możliwie jak najszybciej po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia, co w Twoim przypadku nastąpiło. Dlatego prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest na minimalnym poziomie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://tabletka.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka opóźnia owulacje czyli okres też się spóźni kilka dni Tak działa ella one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×