Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOANNA1981

Ginekolog - RZESZóW -z ul. Warzywnej PILNE!!!!!!

Polecane posty

Cześć Wam!:) Jak na mój wiek, to bardzo późno wybieram się do ginekologa:) Wiec w tej sprawie pisze, czy znacie może jakiegoś dobrego lekarza w Rzeszowie z Przychodni na Warzywnej??????? Zapisałam się tam na pierwszy termin ale dopiero 20 marca wiec może będzie jeszcze możliwość zmiany lekarza:) Jak się zapisywałam to Pani podała nazwisko ale tak nie wyraźnie:), zaczyna się na P (Parkop) coś takiego. Byłabym wdzięczna jak ktoś odpisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +ONA+
Polecam gabinet na ul.Podkarpackiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do doktora Parkota na ul. Warzywną(chyba o tego Ci chodziło). Na pierwszej wizycie był ok - zrobił na mnie dobre wrażenie, ale ogólnie to sama nie wiem... prowadzi moją ciążę, w sumie dużo o nim nie wiem. Byłam u niego na USG prywatnie - ale prywatne wizyty są u niego drogie. Wydajke mi się, że nie jest zły, jak dla mnie jest dość miły, choć miał opory jeśli chodzi ozwolnienie lekarskie (poprosiłam o nie w czwartym miesiącu ciąży a moj praca nie sprzyja kobietom w ciąży). Koleżaka też do niego chodzi- podobno pozwolił sobie na jakiś złośliwy komentarz w stosunku do niej- jest w ciąży po raz siódmy!! Jeśli ktoś coś może na jego temat powiedzieć - proszę o opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolaczam sie do pytania
ja tez szukam dsobrego gin. w rzeszowie!! jesli znacie kogos takiego to bede wdzieczna za odpowiedz, najlepiej prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytajcie na forum gazeta.pl o białej i czarnej liscie ginekologow. Tam dziewczyny raczej nie pisza o doktorze Parkocie dobrze, ze własnie zawsze robi problemy ze zwolnieniami lekarskimi. Ja osobiscie do niego nie chodze, tylko do doktor Lily Ferenc, ale tez chciałabym ja zmienic na kogos innego, najlepiej faceta...jednak oni sa delikatniejsi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medzory
polecam jak najbardziej dr. Wójcik (kobieta) na warzywnej - super babka i świetny lekarz. Tylko jak nie jesteś w ciaży musisz czekać na wizytę jakies pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcxcxd
witam a czy dr Wójcik przyjmuje prywatnie? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammmm
dr Stanisław Rzucidło - ginekolog, położnik delikatny, rozumie pacjentkę, sympatyczny, normalny DOBRY FACHOWIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dra Artura Słowika!!!!!!!! Przyjmuje prywatnie w Medikorze na Jablonskiego, pracuje również w Szpitalu Miejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka26
czesc ja byłam pierwszyaz u gina na warzywnej babka sie nazywała jakoś na J chyba ale była dla mnie niemiła, badała mnie bez rekawiczek-wiecej do niej nie poszłam za to od tamtego czasu chodzę do dr Wątora (Wontora? nie wiem jak sie pisze) ktory przyjmuje w przychodzni Femina na Hoffmanowej, bardzo sympatyczny, delikatny, pan kolo 50, mialam nadzerke i chcialam isc prywatnie ale poinformowal mnie o mozliwosci zrobienia mi krioterapii w asklepiosie na podwisloczu przez niego samego za free :D:D bardzo go cenię i polecam jako ginekologa mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka26
sory w zwykłej przychodzni na Hoffmanowej, a gabinet nazywa się Femina, tam jest osobna rejestracja, mozna przez tel, tam przyjmuje na kase chorych a w asklepiosie na podwisloczu prywatnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassanka
Zawrzykraj jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa i koleżanka , chodzą do Wątora i sobie go chwalą. podobno dobry lekarz. ja wybieram się do kobiety ale nie pamiętam w tej chwili jak się nazywa. wizytę mam 8 kwietnia. po wizycie dam wam znać jaka jest. mam pcos i chce zobaczyć co mi powie. teraz leczę się u dr rudnickiej-cybart. początkowo byłam z niej zadowolona ale widze że zaczyna mnie olewac i upiera się przy swoich przyzwyczajeniach co mnie wkurza, więc jeśli w rzeszowie mi się powoedzie to z niej zrezygnuje. dam znać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabin___a
Witam :). Czytam wasze opinie i chyba wybiore się do dr Wątora ;). Jak na pierwszą wizyte po takich opiniach mysle że będzie najlepszym lekarzem. Po wizycie dam znać jak było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AM...
Ja bym polecala Profesora A. Skręta na ul. Kwietniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G26 ja też mam pcos i leczyłam sie u dr rudnickiej-cybert. nie byłam zadowolona, nie skierowała mnie na żadne badania i była niemiła... Od września chodzę do doktora WĄTORA... zrobił mi kompletne badania na nfz (przez 2,5 miesiąca jeździłam na nie). Powiedział dużo o chorobie i wytłumaczył wszystko. Na moje pytania odpowiadał. Zna się a do tego jest endokrynologiem więc nie muszę chodzić do 2 lekarzy jednocześnie, bo przy pcos trzeba odwiedzić endokrynologa a lekarzy o tych dwóch specjalizacjach ciężko. Dzisiaj też mam u niego wizytę, chodzę na nfz na Warzywną. Polecam dr Wątora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją pierwszą ciążę prowadził dr Ostrowski. Chodziłam na NFZ na Warzywną a rodziłam w szpitalu w Łańcucie (dr Ostrowski jest tam Ordynatorem). Dr spoko, niektórzy twierdzą, że mruk. Teraz szukam innego lekarza, takiego, który skieruje mnie rodzić w Pro Familii. Słyszałam, że najlepiej mieć skierowanie od lekarza stamtąd, aby na pewno przyjęli do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×