Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekająca na cud

in vitro w Invimedzie w Warszawie

Polecane posty

Gość czekająca na cud

SzukaM wszelkich informacji na temat in vitro w Invimedzie w Wawie na nfz. Jak długo się czeka na kwalifikację? jak przebiegaja wizyty itp.? jak wyglada leczenie? czy długo zażywa się tabletki anty? koszt leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
nikt mi nie odpisał nawet. dla szukających informacji napiszę odpowiedzi na moje pytania. Na kwalifikację czekaliśmy tyle co ustalenie wizyty czyli ok tydzien. Na pierwszej wizycie nie zostalismy zakwalifikowani poniewaz u M wyszlo 0% plemników o prawidłowej morfologii(wady akrosomu i wstawki). M miał robione badanie MSOME i wyszło 0% w kategorii I, 1 % w kategorii II, i iles tam w 3 i 4. Wszystkiemu winne wnętrostwo i zbyt późna operacja. Wizyty są bardzo szybkie, lekarze malomówni i o wszytsko trzeba dopytywac. Aktualnie mam 2 dzień cyklu i od dzis robie zastrzyk z puregonu 150 j. Nie zażywam tabletek anty. idę krótkim protokołem. lekarz mówil ze jestesmy zakwalifikowani z powodu czynnika żenskiego bo mam niedrozne jajowody. M nie zostalby zakwalifikowany poniewaz *****iwosc i ilosc plemnikow ma odpowiednia wiec prgram nieprzewiduje leczenia mężczyzn ktorzy mają problemy z morfologią Za leki tak jaby orgalutran x 4 szt wyszlo ok 280 natomiast za puregon 600 j. i 300 j. wyszlo cos kolo 20 zl. trzeba bylo je wykupic w aptece invimedu i przyjsc do poloznej ktora wytlumaczyla mi jak wstrzykiwac lek puregon i dala mi plyte z nagraniem jak to robic. Kolejna wizyta w piatek badanie hormonow i monitoring cyklu. Jakby ktos mial pytania ad leczenia itd prosze pisac. Ps. głupie i prowokujące odpowiedzi będą przeze mnie lekceważone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że leki są refundowane do in vitro ? od lipca 2014r. ? Zmieniło się coś bo nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
Leki ogólnie są refundowane. bo kosztowałyby dużo więcej. Ja jutro mam punkcję. wczoraj brałam orgalutran i ovitrelle a kilka dni temu musialam dokupic tez puregon choc ten lek to maly koszt podlug innych. dzis antybiotyk. no i mam tez leki dwa: estrofem oraz lutinus(na 3 tyg) i za te leki zaplacilam 600 zl przedwczoraj. a zapłaciłabym pewnie około 2 tys. skoro za te o ktorych pisalam poprzednio zaplacilam ok 300 zl to na paragonie bylo napisane ze bez refundacji 1500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
jestem w ciąży:-))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataaaaaaa
Witam was :) 'Czekająca na cud' cieszę się, że Tobie się udało. Myślę, że kliniki invimed są dobrym miejscem na leczenie. Moja znajoma leczyła się tam i mówiła, że na prawdę warto, szczególnie dlatego, że udało jej się zajść w ciążę. Ja dopiero zaczynam i jak narazie wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataaaaaaa
Witam was :) 'Czekająca na cud' cieszę się, że Tobie się udało. Myślę, że kliniki invimed są dobrym miejscem na leczenie. Moja znajoma leczyła się tam i mówiła, że na prawdę warto, szczególnie dlatego, że udało jej się zajść w ciążę. Ja dopiero zaczynam i jak narazie wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszka87
dokładnie, ,musisz się przebadać, a najlepiej w klinice leczenia niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkakru
jestem absolutnie zakochana w tej klinice. Przede wszystkim prowadzi mnie jeden lekarz, który nie pyta na każdej wizycie kim w ogóle jestem. Poza tym korzystam z porad psycholog, która jest „przypisana” do kliniki. Nie wyobrażam sobie innego miejsca do walki niż invimed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoonaLaLoona
Tak, klinika invimed w Warszawie bardzo fajna. Wejście troszkę z boku, ale dla mnie to lepiej, nie czuje się jak na widelcu :) Chodzimy z mężem od września, czekam aktualnie na bete, trzymajcie kciuki oby był to mój prezent gwiadkowy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaga
LoonaLaLoona a którego lekarza polecasz ??? Mam zamiar się do nich wybrać, prosiłabym o jakieś wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamariola
Wiesz co, tam wszyscy są specjalistami. Na początku to zrób badania i zobacz co się dzieje i w czym tkwi problem. Potem jak Ci lekarz nie rpzypasuje to możesz go zmienić na innego. Każdy ma inne wymagania, ja jestem zadowolona ze swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetinka3
Polecam Rokickiego w Warszawie w Invimedzie. Super doktor, byłam 4 dni temu na pierwszej wizycie, i też szok zapłaciłam za nią połowę bo mają promocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka_h
Dziewczyny, 17 kwietnia odbywają się tam warsztaty z psychologiem. Jak nie stracić nadziei. Jeśli macie możliwość, to warto się wybrać, ja byłam na poprzednich, bardzo mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światełkowtunelu
Dziewczyny, którym się udało ogromne gratulacje :D U jakiego Lekarza się leczyłaś? Ja mam za tydzień pierwszą wizytę u dr Dworniaka. Trochę się boję, ale jestem też pełna optymizmu. Dodatkowo zapisaliśmy się na warsztaty na 17 kwietnia, mam nadzieję, że to też nam trochę pomoże dobrze się nastawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dammka
Nie masz się czego obawiać, jesteś pod bardzo dobrą opieką :) Cały personel jest cudowny, podobnie jak atmosfera. Nam się udało i Tobie też się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harra
My także korzystaliśmy z warsztatów psychologicznych, które bardzo się nam przydały :) Klinika jest w czołówkach, jest bardzo skuteczna. Zrobiliśmy porządny wywiad zanim się tam wybraliśmy. Mam nadzieje, że szybko doczekamy się dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkaaaa
Konsultacja psychologa jest potrzebna zwłaszcza jak napotykane są jakieś niepowodzenia. Ja po pierwszej nieudanej próbie inseminacji byłam podłamana, ze tyle czasu były problemy, następnie mnóstwo badań. Ale za drugim razem się udało i jestem zadowolona ze wsparcia i opieki jaką otrzymałam i otrzymuje od kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_samatna
Konsultacja psychologa jest potrzebna zwłaszcza jak napotykane są jakieś niepowodzenia. Ja po pierwszej nieudanej próbie inseminacji byłam podłamana, ze tyle czasu były problemy, następnie mnóstwo badań. Ale za drugim razem się udało i jestem zadowolona ze wsparcia i opieki jaką otrzymałam i otrzymuje od kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny temat trochę nam umiera…. Czy któraś wybiera się na warsztaty w Invimedzie o adopcji komórek jajowych od dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniak
ja chciałam pójść na te warsztaty, bo chciałabym dopytać kogoś kompetentnego o ivf z kd z gwarancją zarodków. Inivimed wprowadził jakiś nowy program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są takie warsztaty? I też jestem ciekawa o co chodzi z tym programem, bo niedawno o tym usłyszałam. Brzmi obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie chodzi o to, że przystępując do tego programu masz gwarantowane 3 zarodki dobrej jakości, jeśli nie uda się ich uzyskać z pierwszego zestawu 12 komórek jajowych, to masz drugie podejście z 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe będę ukrywała, że ja sama chciałam podejść do tego programu. Moim zdaniem ma to sens, nie uda im się otrzymać zarodków z 12 komórek jajowych, to próbują uzyskać je z następnych 8. Ma to sens, a jednocześnie kobieta ma większą szanse na zajście w ciążę, przy tych samych kosztach, a nie jak w innych klinikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda bardzo dobry program. Ja sama będę do niego podchodzić w niedługim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×