Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila to ja

JAJNIK -PYTANIE DO KOBIET

Polecane posty

Gość Kamila to ja

Od kilku miesięcy zaczęłam odczuwać bóle podczas seksu( tak jakby na końcu był jakiś guz ),zaznaczam ,że od 8 lat mam tego samego partnera i nigdy nie mieliśmy problemów w seksie...teraz przy najmniejszej penetracji czuję dyskomfort...3 dni temu wybrałam się więc do ginkekologa ,który zrobił mi USG kulkowe(dopochwowe).,,i co się okazało ,że prawy jajnik jest ok,a lewy podobno jest w środku...zaczął mi tłumaczyć ,że jajniki są ruchome i powinien za jakiś czas wrócić na swoje miejsce!!!zalecił mi zmianę pozycji i to wszystko...czy miałyście taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila to ja
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooollaala
To chyba nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila to ja
no właśnie się tak zastanawiam i czytam ,ale nigdzie się z tym nie spotakałam:( zaczął mi opowiadać lekarz ,że to nic złego i tego się nie rusza bo samo wróci do normy:( podobno jajniki są na jakiś włókienkach i po pewnym czasie lewy wróci do normy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooollaala
Wiem, że jeśli sa zrosty w miednicy to potrafią ciągnąć narządy i np. macica może być źle ustawiona albo przemieszczona bardziej w bok. Może tak jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila to ja
przy Usg powiedział ,że macica jest ok.i prawy jajnik też...nawet pokazywał mi monitorek ,ale co ja mogę zobaczyć jeśli się na tym nie znam :( na początku myślał ,że mam tyłozgiecie macicy ,ale z nią wszystko w porządku...sama nie wiem co robić...już zaczęłam unikać sexu przez to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila to ja
no właśnie chyba tak zrobię..bo nerwy mnie już jedzą:( czuję sie=ę z tym odosobiona...bo wszędzie szukam informacji na ten temat i nic..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam ten problem. Jajnik moze byc ruchomy i powodowac z tego powodu bol. Mialam USG i wyjasniono mi ze problem jaki mam jest spowodowany wedrujacym jajnikiem. Plata sie gdzies pod jelito i moze to byc bolesne. Mija to po kilku dniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×