Odpowiedz na ten temat

JAJNIK -PYTANIE DO KOBIET

• Kamila to ja 2012.10.25 [12:06]
    Od kilku miesięcy zaczęłam odczuwać bóle podczas seksu( tak jakby na końcu był jakiś guz ),zaznaczam ,że od 8 lat mam tego samego partnera i nigdy nie mieliśmy problemów w seksie...teraz przy najmniejszej penetracji czuję dyskomfort...3 dni temu wybrałam się więc do ginkekologa ,który zrobił mi USG kulkowe(dopochwowe).,,i co się okazało ,że prawy jajnik jest ok,a lewy podobno jest w środku...zaczął mi tłumaczyć ,że jajniki są ruchome i powinien za jakiś czas wrócić na swoje miejsce!!!zalecił mi zmianę pozycji i to wszystko...czy miałyście taki problem...
  • Kamila to ja 2012.10.25 [12:11]
    ?????????
  • ooollaala 2012.10.25 [12:11]
    To chyba nie jest normalne.
  • Kamila to ja 2012.10.25 [12:15]
    no właśnie się tak zastanawiam i czytam ,ale nigdzie się z tym nie spotakałamsmutas.gif zaczął mi opowiadać lekarz ,że to nic złego i tego się nie rusza bo samo wróci do normysmutas.gif podobno jajniki są na jakiś włókienkach i po pewnym czasie lewy wróci do normy!!
  • ooollaala 2012.10.25 [12:20]
    Wiem, że jeśli sa zrosty w miednicy to potrafią ciągnąć narządy i np. macica może być źle ustawiona albo przemieszczona bardziej w bok. Może tak jest u ciebie?
  • Kamila to ja 2012.10.25 [12:35]
    przy Usg powiedział ,że macica jest ok.i prawy jajnik też...nawet pokazywał mi monitorek ,ale co ja mogę zobaczyć jeśli się na tym nie znam smutas.gif na początku myślał ,że mam tyłozgiecie macicy ,ale z nią wszystko w porządku...sama nie wiem co robić...już zaczęłam unikać sexu przez to....
  • yassmin 2012.10.25 [12:42]
    Na Twoim miejscu skonsultowałabym to z innym lekarzem,żeby być pewna i spokojniejsza.
    23 miesiąc minął a fasolki jak nie było tak i nie ma hsg- drożne w tym cyklu - IUI
  • Kamila to ja 2012.10.25 [12:53]
    no właśnie chyba tak zrobię..bo nerwy mnie już jedząsmutas.gif czuję sie=ę z tym odosobiona...bo wszędzie szukam informacji na ten temat i nic..smutas.gif
  • gość 2017.03.21 [04:10]
    Tez mam ten problem.
    Jajnik moze byc ruchomy i powodowac z tego powodu bol.
    Mialam USG i wyjasniono mi ze problem jaki mam jest spowodowany wedrujacym jajnikiem.
    Plata sie gdzies pod jelito i moze to byc bolesne. Mija to po kilku dniach .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...